Arena Freestyle breather

Arena Freestyle breather

Arena Arena
      5.0
10,10 €
Zvyčajne do 5 dní
Dostupnosť:
Zvyčajne do 5 dní
Výmena a vrátenie zdarma do 30 dní
Najširšia ponuka plaveckých potrieb
Sme odborníci a nadšení plavci
0908 08 86 38 (Po–Pia 9:00-18:00)

Popis tovaru

Snažíte sa pri kraule dýchať správne do strany, ale neustále vám do úst vniká voda? Potom je plavecká pomôcka Arena Freestyle breather ideálnym spoločníkom pre prvé tréningy!

Pomôcka uľahčuje správne dýchanie do strany, pretože zabraňuje vnikaniu vody od úst. Pomáha tak pri tréningu správnej polohy pri kraule. Je použiteľná so všetkými plaveckými okuliarmi, pretože možno pripevniť zvonku alebo zvnútra.

Pomôcku Arena Freestyle Breather vložíte priamo na kožu pod plavecké okuliare, alebo ju môžete zaháknuť za pogumovanú čásť očníc. S aplikáciou na tvár a správnym nastavením Arena Freestyle Breatheru nebudete mať rozhodne problém, ak nosíte plavecké okuliare značky Arena. V prípade, že máte okuliare inej značky, doporučila by som si to vopred vyskúšať.

A ako vlastne pomôcka pre plávanie plaveckého spôsobu kraul, Arena Freestyle Breather funguje? Pomôcka od Areny ma donútila plávať pomalšie, než je moje bežné komfortné tempo, a preto som venovala omnoho viac pozornosti natočeniu a celkovému pohybu hlavy pri plávaní kraulu. Pomôcka ma donútila si premyslieť, v akom uhle sa budem do strany nadychovať, čo mi pomohlo, aby mi nenatiekla voda do nosu či úst, čo je častá sťažnosť u plavcov začiatočníkov. Zároveň Arena Freestyle Breather pomáha k správnemu natočeniu hlavy pre nádych a zamedzuje prílišnému pretočeniu.


Parametre

Parameter Popis
Materiál Polypropylén
Farba Oranžová

Dotazy


Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Vložiť komentár

Vaše meno: *
Povinná položka
Váš e-mail: *
Povinná položka Neplatný e-mail
Komentár: *
Povinná položka
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
image Povinná položka
* povinné položky
Slovenská pošta
vo štvrtok 23.07. u Vás
GLS
vo štvrtok 23.07. u Vás

Hodnotenie zákazníkov

5.0

Žiadne dostupné hodnotenie. Buďte prvý!

Vložiť hodnotenie produktu

Vložiť hodnotenie produktu

Meno a priezvisko:*
Povinná položka
Váš e-mail:*
Povinná položka Neplatný e-mail
Počet hviezd:*
      Povinná položka
Hodnotenie:*
Povinná položka
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:*
captcha image Povinná položka
* povinné položky

Blog

Reportáž z totálního plavání

26.6.2020 Radíme

Pojďte se dnes podívat na jiný přístup k plavání. Připravili jsme pro vás reportáž z kurzu totálního plavání. Že nevíte, o co se jedná? Nevadí, zjistíte to z našeho dnešního článku s videem.

Rozcvička a strečink pro plavce

22.5.2020 Radíme

Pokaždé, když se vydáváme plavat, tak někteří z nás mají pocit, že procházka cestou na bazén je dostačující přípravou těla ke sportovnímu výkonu. Potom se vyklidní cestou domů a tím celá akce končí. Zjistili jsme, že hodně plavců tuto úvodní a závěrečnou část tréninku podceňuje, proto jsme pro vás natočili video, kde se tomuto tématu věnujeme.

Bazénové desatero

27.4.2020 Radíme

Jak se chovat na bazénu, aby všichni byli spokojeni? Připravili jsme pro vás video se základními pravidly. Pokud tyto pravidla už znáte, tak jedině dobře, ale neškodí si je připomenout.

Suchá příprava

19.3.2020 Radíme

V dnešním článku si shrneme a podíváme se na suchou přípravu plavce. Proč je důležitá a co všechno obsahuje? Nezapomněli jsme také na vámi oblíbená videa, ve kterých budete mít možnost nahlédnout pod pokličku.

Sporteon.sk se mění na Swimaholic.sk

10.3.2020

V životě každého z nás probíhá mnoho změn. Také u nás proběhne změna a to 13. 3. 2020. Zjistěte více o naší přeměně a nenechte se zmást. Sporteon se změní na Swimaholic.

Arena

Značka Arena patrí k najpopulárnejším a najznámejším plaveckým značkám. Táto značka pôsobí na trhu už od roku 1973. Arena si odvtedy vybudovala silné postavenie na trhu vďaka svojmu širokému sortimentu, kvalite a prínosom nových technológií v plaveckom svete, ktoré sa používajú dodnes. Arena dnes podporuje a spolupracuje s tímom najlepších profesionálnych plavcov. Nielen pre nich, ale aj pre širokú verejnosť špecializuje Arena svoju ponuku plaveckého oblečenia, plaveckých okuliarov, plaviek, výstroje i príslušenstva.
Úspešnosť tejto značky určite tkvie v sledovaní trendov, používaní kvalitných materiálov, v spolupráci s návrhármi a prichádzaním na trh s novými technológiami. Jej cieľom je posilniť pozíciu európskej značky a zabezpečiť spokojnosť všetkých, ktorí milujú šport a berú vážne svoju psychickú a fyzickú kondíciu.

Viac

Musíte vybrať variantu.