Výmena a vrátenie zdarma do 30 dní
Najširšia ponuka plaveckých potrieb
Sme odborníci a nadšení plavci

Obchodné podmienky

Pre zjednodušenie obchodných podmienok sme všetko prehľadne rozdelili do jednotlivých sekcií tak, aby ste pohodlne a jednoducho našli to, čo hľadáte.
 
Odstúpenie od zmluvy
Áno iste, ak nebudete s tovarom akokoľvek spokojní, môžete nám ho do 30 dní vrátiť. My vám tovar vymeníme alebo vrátime peniaze. Kompletné informácie o odstúpení od zmluvy.
 
Postup pri reklamácii
Na náš tovar sa vzťahuje 2 roky záruka. Keď mu sa niečo stane pošlite nám tovar späť vrátane kópie faktúry a všetko budeme riešiť pre spokojnosť zákazníka. Kompletný postup pre reklamáciu.
 
Možnosti objednávky
Objednávať u nás môžete pomocou eshopu, po telefóne 0908 08 86 38 alebo emailu na info@swimaholic.sk. Ďalšie informácie ako môžete objednať.
 
Informácie o doprave
Ponúkame dopravcu GLS a Slovensku poštu. Kompletný cenník a ďalšie informácie o doprave.
 
Možnosti platby
Platiť u nás môžete kartou na eshope, PayPal, dobierkou alebo bankovým prevodom. Za žiadnu platbu si neúčtujeme žiadne príplatky. Viac informácií o možnostiach platby.
 
Ochrana osobných údajov
Nebojte sa, všetky údaje sú pre našu potrebu a nezverejňujeme je ďalším stranám. Výnimkou sú dopravcovia, čo je nevyhnutné pre bezproblémové doručenie tovaru prostredníctvom nášho eshopu. Ďalšie informácie o ochrane osobných údajov.
 
Kompletné znenie obchodných podmienok
Ak ste v predchádzajúcich odsekoch nenašli odpoveď na vašu otázku tak tu si môžete prečítať naše kompletné obchodné podmienky. S ničím sa netajíme.

Všetky kategórie