Funkita Dunking Donuts Kickboard

Funkita Dunking Donuts Kickboard

Funkita Funkita
      0.0
20,98 €
Skladom
Dostupnosť:
Skladom
Výmena a vrátenie zdarma do 30 dní
Najširšia ponuka plaveckých potrieb
Sme odborníci a nadšení plavci
0908 08 86 38 (Po–Pia 9:00-18:00)

Popis tovaru

Funkita Dunking Donuts Kickboard je plavecká doska, ktorá sa stane nevyhnutnou súčasťou vašich plaveckých pomôcok.

Plavecká doska je navrhnutá pre plavcov všetkých úrovní. Umožňuje tréning dolných končatín a učenie správnej techniky kopu. Doska je ergonomicky tvarovaná pre lepší úchop.

Plavecká doska značky FUNKITA je určená predovšetkým na plávanie nôh, ale dobre sa s ňou plávajú tiež série ramenami. Táto plavecká doska má dobrý tvar a je ľahká. Veľmi dobre drží na hladine, takže keď sa plávajú nohy vo vysokej rýchlosti a tlačí sa do nej rukami veľkou silou, nepotápa sa a skôr vás nadnáša, to je veľká výhoda. Je celkom hrubá, takže pekne kĺže po vode. Na tréning ramien je na spodnej strane dobre vykrojená, takže pekne drží medzi nohami.

Jedinou jej nevýhodou je, že zo začiatku používania je pomerne klzká. Niekomu môže nevyhovovať aj kvôli tomu, že nie je nijako upravená po stranách a nemá dole úchyty kvôli obratom.

U mňa vo vreci na pomôcky doštička nemôže nikdy chýbať. Vozím ju aj na preteky, kde sa s ňou rozplávam. Tým, že sa s ňou dajú plávať aj ramená, a nielen nohy, nemusíte ťahať dve doštičky (doštičku a piškót), ale stačí vám len táto jedna. Pri ramenách vám navyše pomáha s polohou na hladine viac ako klasický piškót.

Dosky od FUNKITA sú dostupné v rôznych farbách a s rôznymi motívmi. Mne sa ale najviac páči práve táto ružová s donutmi, pretože je taká veselá a pohľad na ňu ma pri tréningu vždy aspoň trochu rozosmeje.

Rozmery dosky sú 42 x 27 x 3,5cm.


EVA materiál (ethylén vinyl acetát) - Tento penový materiál je ohybný, pružný a ľahký. Je veľmi odolný, má nepremokavé vlastnosti a je tiež odolný voči UV žiareniu.

Parametre

Parameter Popis
Materiál EVA
Farba Ružová

Dotazy


Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Vložiť komentár

Vaše meno: *
Povinná položka
Váš e-mail: *
Povinná položka Neplatný e-mail
Komentár: *
Povinná položka
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
image Povinná položka
* povinné položky
Slovenská pošta
vo štvrtok 16.07. u Vás
GLS
vo štvrtok 16.07. u Vás

Hodnotenie zákazníkov

0.0

Žiadne dostupné hodnotenie. Buďte prvý!

Vložiť hodnotenie produktu

Vložiť hodnotenie produktu

Meno a priezvisko:*
Povinná položka
Váš e-mail:*
Povinná položka Neplatný e-mail
Počet hviezd:*
      Povinná položka
Hodnotenie:*
Povinná položka
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:*
captcha image Povinná položka
* povinné položky

Blog

Reportáž z totálního plavání

26.6.2020 Radíme

Pojďte se dnes podívat na jiný přístup k plavání. Připravili jsme pro vás reportáž z kurzu totálního plavání. Že nevíte, o co se jedná? Nevadí, zjistíte to z našeho dnešního článku s videem.

Rozcvička a strečink pro plavce

22.5.2020 Radíme

Pokaždé, když se vydáváme plavat, tak někteří z nás mají pocit, že procházka cestou na bazén je dostačující přípravou těla ke sportovnímu výkonu. Potom se vyklidní cestou domů a tím celá akce končí. Zjistili jsme, že hodně plavců tuto úvodní a závěrečnou část tréninku podceňuje, proto jsme pro vás natočili video, kde se tomuto tématu věnujeme.

Bazénové desatero

27.4.2020 Radíme

Jak se chovat na bazénu, aby všichni byli spokojeni? Připravili jsme pro vás video se základními pravidly. Pokud tyto pravidla už znáte, tak jedině dobře, ale neškodí si je připomenout.

Suchá příprava

19.3.2020 Radíme

V dnešním článku si shrneme a podíváme se na suchou přípravu plavce. Proč je důležitá a co všechno obsahuje? Nezapomněli jsme také na vámi oblíbená videa, ve kterých budete mít možnost nahlédnout pod pokličku.

Sporteon.sk se mění na Swimaholic.sk

10.3.2020

V životě každého z nás probíhá mnoho změn. Také u nás proběhne změna a to 13. 3. 2020. Zjistěte více o naší přeměně a nenechte se zmást. Sporteon se změní na Swimaholic.

Alternatívne tovary

Musíte vybrať variantu.