Mad Wave Short Belt

Mad Wave Short Belt

Kód produktu: M0441 04
Mad Wave Mad Wave
      3.1
37,87 €
Zvyčajne do 5 dní
Dostupnosť:
Zvyčajne do 5 dní
Výmena a vrátenie zdarma do 30 dní
Najširšia ponuka plaveckých potrieb
Sme odborníci a nadšení plavci
0908 08 86 38 (Po–Pia 9:00-18:00)

Popis tovaru

Mad Wave Short Belt je 1,47 metrov dlhá guma na výcvik vo vode. Plavec si pripne gumu na pás a druhý koniec gumy sa pripojí na stenu bazéna, čím sa pre plavca vytvorí odpor pri plávaní. Táto pomôcka slúži na posilnenie svalov pri správnej technike plávania a na nácvik správneho odrazu od steny bazéna.

Vhodné pre dospelých aj juniorov. Vrátane bedrového pásu. Dĺžka pásu je cca 117 cm.

Veľkosť 3 4 6
Farba zelená červená čierna
Záťaž 3,6 - 10,8 kg 5,4 - 14,1 kg 9,1 - 20,4 kgNa vyskúšanie plaveckého pásu Mad Wave Short Belt som sa tešil a bol som zvedavý. Ide totiž o veľmi špecifickú a zaujímavú pomôcku, ktorá pomáha zlepšiť techniku a vytrvalosť. Ako je to možné a ako možno pás využiť?

Elastická guma Short Belt sa používa veľmi jednoducho. Jeden koniec ukotvíte osmičkou alebo oko lana prevlečiete cez držadlo na štartovom bloku alebo schodíkoch do bazéna a druhý koniec si pomocou nylonového pásu a plastovej spony utiahnete okolo pása.

S touto pomôckou môžete ľahko trénovať akýkoľvek záber - motýlika, znak, prsia aj kraul. Tréneri často využívajú pás pri tréningu, kedy pri stacionárnom plávaní môžu v dostatočnej blízkosti sledovať svojich zverencov a starostlivo kontrolovať techniku záberov alebo polohu tela. Druhou vecou, ktorú môžete s pásom krásne trénovať, je odraz a práca po obrátke, ako napríklad motýlikové vlnenie, pričom vás guma vráti späť a pohyb môžete neustále opakovať, kým si ho poriadne nezažijete a nenaučíte sa ho.

Mad Wave Short Belt môžete využiť aj v krátkych bazénoch alebo bazénoch s protiprúdovým systémom či zdravotníckych zariadeniach. Môžete si tak plávať bez častých obrátok a užijete si vytrvalostné plávanie, pretože môžete plávať ako dlho len chcete.


Materiál je latex - je veľmi elastický a prispôsobivý.

Parametre

Parameter Popis
Materiál Polypropylén
Nylon
Latex
Farba Čierna

Dotazy


Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Vložiť komentár

Vaše meno: *
Povinná položka
Váš e-mail: *
Povinná položka Neplatný e-mail
Komentár: *
Povinná položka
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
image Povinná položka
* povinné položky
Slovenská pošta
v utorok 25.08. u Vás
GLS
v utorok 25.08. u Vás

Hodnotenie zákazníkov

3.1

Žiadne dostupné hodnotenie. Buďte prvý!

Vložiť hodnotenie produktu

Vložiť hodnotenie produktu

Meno a priezvisko:*
Povinná položka
Váš e-mail:*
Povinná položka Neplatný e-mail
Počet hviezd:*
      Povinná položka
Hodnotenie:*
Povinná položka
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:*
captcha image Povinná položka
* povinné položky

Blog

Nepřehlédněte novou kolekci plavek Funkita/Funky Trunks na léto 2020

20.7.2020 Produktové tipy

Léto je v plném proudu a Funkita/Funky Trunks nás zásobila novou kolekcí plavek na léto 2020. Nechte se inspirovat novinkami a ukažte se u moře, nebo kdekoliv u vody, v nových barevných plavkách od Funkity! Podívejte se, co pro vás máme.

Reportáž z totálního plavání

26.6.2020

Pojďte se dnes podívat na jiný přístup k plavání. Připravili jsme pro vás reportáž z kurzu totálního plavání. Že nevíte, o co se jedná? Nevadí, zjistíte to z našeho dnešního článku s videem.

Rozcvička a strečink pro plavce

22.5.2020

Pokaždé, když se vydáváme plavat, tak někteří z nás mají pocit, že procházka cestou na bazén je dostačující přípravou těla ke sportovnímu výkonu. Potom se vyklidní cestou domů a tím celá akce končí. Zjistili jsme, že hodně plavců tuto úvodní a závěrečnou část tréninku podceňuje, proto jsme pro vás natočili video, kde se tomuto tématu věnujeme.

Bazénové desatero

27.4.2020

Jak se chovat na bazénu, aby všichni byli spokojeni? Připravili jsme pro vás video se základními pravidly. Pokud tyto pravidla už znáte, tak jedině dobře, ale neškodí si je připomenout.

Suchá příprava

19.3.2020

V dnešním článku si shrneme a podíváme se na suchou přípravu plavce. Proč je důležitá a co všechno obsahuje? Nezapomněli jsme také na vámi oblíbená videa, ve kterých budete mít možnost nahlédnout pod pokličku.

Alternatívne tovary

Musíte vybrať variantu.