Michael Phelps Strength Paddle

Michael Phelps Strength Paddle

Michael Phelps Michael Phelps
      3.5
15,94 €
Skladom
Dostupnosť:
Skladom
Výmena a vrátenie zdarma do 30 dní
Najširšia ponuka plaveckých potrieb
Sme odborníci a nadšení plavci
0908 08 86 38 (Po–Pia 9:00-18:00)

Popis tovaru

Michael Phelps Strength Paddle sú plavecké odporové pádla s vysokou účinnosťou, ktoré rozvíjajú prirodzený pocit vody vďaka svojmu tvaru a vyvýšenej opore dlane. Pádla sú ergonomicky tvarované a napodobňujú skutočnú štruktúru kostry ruky, aby bol zaistený čo najprirodzenejší pohyb pri zábere.

Pádla majú na povrchu otvory, ktoré zlepšujú pocit prúdiacej vody. Ergonomický remienok zaistí pevný úchop na zápästí a prostredníček má nastaviteľnú veľkosť. Pádla sú odolné a hydrodynamické.

Veľkostná tabuľka Michael Phelps Strength Paddle

Veľkosť S M L
Dĺžka (cm) 21 22 25
Šírka (cm) 18 19,5 21

Rovnako ako plutvy by ani pádla nemali chýbať vo vašom vaku s pomôckami. Pádla sa používajú hlavne pre zlepšenie sily vrchnej časti tela, teda chrbta, hrudníka, ramien a rúk.

Pádla MP sú mojím prvým produktom od Michaela Phelpsa, ktorý som skúšal. Pádla boli navrhnuté tak, aby čo najrealistickejšie napodobnili tvar vašej ruky. Vyvýšená opora dlane a otvory v pádlach zlepšujú cit pre vodu.

Bol to pre mňa zo začiatku nezvyk, obzvlášť opora dlane bola pre mňa prvých pár záberov trocha nepohodlná, ale po pár sto metroch som im prišiel na chuť. Pádla sú veľmi podobné tvaru ruky a predovšetkým Vám svojím tvarom držia polohu ruky v správnej pozícii, akú by ste mali mať pri zábere. Remienky držiace pádla na ruke mi popravde veľmi nevyhovujú. Napriek ľubovoľnému nastaveniu mi stále pádla kĺžu a nemajú správnu fixáciu, ktorú potrebujem, obzvlášť pri rýchlom plávaní, ale toto je len môj názor a každému môžu sedieť inak. Mrzí ma, že je možnosť farieb obmedzená len na zelenú s čiernymi remienkami.

Napriek drobným nedostatkom ma tieto pádla zaujali a rozhodne ich budem využívať. Cena je veľmi príjemná a rozhodne ich odporúčam ako pre „hobíkov“, tak pre pretekárskych plavcov.

Rady na záver:

Dajte si pozor na správnu veľkosť. Pri kúpe príliš malých pádiel príde účinnosť plávania s pádlami na nivoč. Naopak pri kúpení až veľmi veľkých pádiel sa môže stať, že pre vás plávanie s nimi bude príliš náročné, pokazí vám to techniku alebo vás z toho začnú bolieť ramená. Preto odporúčam zájsť osobne do našej predajne, kde vám pomôžu so správnym výberom veľkosti.


Parametre

Parameter Popis
Materiál Plast
Termoplastická guma
Farba Zelená

Dotazy


Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Vložiť komentár

Vaše meno: *
Povinná položka
Váš e-mail: *
Povinná položka Neplatný e-mail
Komentár: *
Povinná položka
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
image Povinná položka
* povinné položky
Slovenská pošta
v stredu 03.06. u Vás
GLS
v stredu 03.06. u Vás

Hodnotenie zákazníkov

3.5

Žiadne dostupné hodnotenie. Buďte prvý!

Vložiť hodnotenie produktu

Vložiť hodnotenie produktu

Meno a priezvisko:*
Povinná položka
Váš e-mail:*
Povinná položka Neplatný e-mail
Počet hviezd:*
      Povinná položka
Hodnotenie:*
Povinná položka
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:*
captcha image Povinná položka
* povinné položky

Blog

Rozcvička a strečink pro plavce

22.5.2020 Radíme

Pokaždé, když se vydáváme plavat, tak někteří z nás mají pocit, že procházka cestou na bazén je dostačující přípravou těla ke sportovnímu výkonu. Potom se vyklidní cestou domů a tím celá akce končí. Zjistili jsme, že hodně plavců tuto úvodní a závěrečnou část tréninku podceňuje, proto jsme pro vás natočili video, kde se tomuto tématu věnujeme.

Bazénové desatero

27.4.2020 Radíme

Jak se chovat na bazénu, aby všichni byli spokojeni? Připravili jsme pro vás video se základními pravidly. Pokud tyto pravidla už znáte, tak jedině dobře, ale neškodí si je připomenout.

Suchá příprava

19.3.2020 Radíme

V dnešním článku si shrneme a podíváme se na suchou přípravu plavce. Proč je důležitá a co všechno obsahuje? Nezapomněli jsme také na vámi oblíbená videa, ve kterých budete mít možnost nahlédnout pod pokličku.

Sporteon.sk se mění na Swimaholic.sk

10.3.2020

V životě každého z nás probíhá mnoho změn. Také u nás proběhne změna a to 13. 3. 2020. Zjistěte více o naší přeměně a nenechte se zmást. Sporteon se změní na Swimaholic.

Jak vybrat plavecký šnorchl?

5.3.2020 Radíme

Plavecký šnorchl vídáme v bazénech čím dál častěji, protože se stává oblíbenou plaveckou pomůckou a tréninkovým nástrojem. Stále je však kolem něj několik otázek, které vám před jeho koupí objasníme.

Alternatívne tovary

Musíte vybrať variantu.