Arena Vortex Evolution green

Arena Vortex Evolution green

Arena Arena
      3.3
21,67 €
20,19 €
Skladom
Dostupnosť:
Skladom
Výmena a vrátenie zdarma do 30 dní
Najširšia ponuka plaveckých potrieb
Sme odborníci a nadšení plavci
0908 08 86 38 (Po–Pia 9:00-18:00)

Popis tovaru

Plavecké labky Arena Vortex Evolution sú nevyhnutnou tréningovou pomôckou každého plavca. Tieto plavecké labky Arena sú vo veľkosti M a L. Majú väčšiu záberovú plochu ako samotná dlaň, tým majú väčší odpor vo vode a tréning sa tak stáva intenzívnejším. Aj napriek väčšiemu záberu sú labky skonštruované tak, aby znižovali napätie v ramene. Sú tiež vyrobené, na rozdiel od iných plaveckých labiek, pre každú ruku zvlášť a pomocou obrázku ľahko spoznáte, ako správne patria. Obzvlášť vhodné sú pre silový tréning s posilnením horných končatín. Drobné otvory v častiach plaveckých labiek zaisťujú lepší cit pre vodu.

Možnosti nastavenia remienku pre plavecké labky Arena Vortex Evolution

Plavecké packy Arena Vortex Evolution

Súčasťou plaveckých labiek sú tiež silikónové prúžky čiernej farby pre uchytenie ruky. Tieto prúžky môžete nastaviť presne podľa vašich potrieb. Plavecké labky Arena Vortex Evolution sú vyrobené z materiálu polypropylén, majú zelenú farbu a na nezáberovej strane je vytlačené logo Arena

Sada silikónových remienkov na plavecké labky Arena Vortex Evolution

Plavecké packy Arena Vortex Evolution

Šírka labiek je 18,5 cm a dĺžka 23 cm vo veľkosti L

Šírka labiek je 17,5 cm a dĺžka 19,5 cm vo veľkosti M.

Poznámka: k recenzii boli použité labky v žltej farbe, jedná sa však o rovnaký model.

Labky Arena Vortex mám už niekoľko rokov a veľmi som si ich obľúbil. Labky sú dostupné vo veľkostiach M a L a ja používam veľkosť L (dĺžka 23 cm, šírka 18,5 cm), ktorá je mi akurát. To znamená, že labky presahujú moju dlaň o 10–20 %. Menej skúseným plavcom by som však odporučil menšiu veľkosť labiek. 

Ku každému páru labiek sú v balení 4 gumičky. Jeden pár dlhších a jeden pár kratších. Je to preto, že tieto labky umožňujú niekoľko možností uchytenia, aby si ich každý mohol prispôsobiť tak, ako je mu pohodlné. 

Na labkách od Areny sa mi páči ich skvelý hydrodynamický tvar. Ako jedny z mála labiek sú robené zvlášť na pravú a ľavú ruku, preto sa krásne prispôsobia dlani. Sú mierne klenuté a ľahko kopírujú dlaň. Na rozdiel od lacnejších a plochých labiek ma ani po dlhšom plávaní nebolia dlane a aj úchop labiek je prirodzenejší. 

Odporové labky majú vysoký počet dierovaní a to ako v strede dlane, tak pri prstoch, čo vnímam ako dôležitú vec u každých labiek. Dierami preteká pri plávaní voda do dlaní, vďaka čomu nestrácam cit a dávam stále pozor na správnu trajektóriu záberu. 

Ďalej na labkách Arena Vortex oceňujem ich pogumovaný okraj. Pri obrátení pri prsiach a štýle motýl mi labky pri dotyku pri stene vďaka tomuto okraju neprekĺzavajú. Môžem sa tak bez problému pri obrátení odraziť, oprieť sa do nich a plynule pokračovať v plávaní. 


Parametre

Parameter Popis
Materiál Polypropylén
Silikón
Farba Zelená

Dotazy


Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Vložiť komentár

Vaše meno: *
Povinná položka
Váš e-mail: *
Povinná položka Neplatný e-mail
Komentár: *
Povinná položka
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
image Povinná položka
* povinné položky
Zásilkovna doručenie na adresu
v pondelok 26.10. u Vás
Slovenská pošta
v pondelok 26.10. u Vás

Hodnotenie zákazníkov

3.3

Žiadne dostupné hodnotenie. Buďte prvý!

Vložiť hodnotenie produktu

Vložiť hodnotenie produktu

Meno a priezvisko:*
Povinná položka
Váš e-mail:*
Povinná položka Neplatný e-mail
Počet hviezd:*
      Povinná položka
Hodnotenie:*
Povinná položka
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:*
captcha image Povinná položka
* povinné položky

Blog

Nepřehlédněte novou kolekci plavek Funkita/Funky Trunks na léto 2020

20.7.2020 Produktové tipy

Léto je v plném proudu a Funkita/Funky Trunks nás zásobila novou kolekcí plavek na léto 2020. Nechte se inspirovat novinkami a ukažte se u moře, nebo kdekoliv u vody, v nových barevných plavkách od Funkity! Podívejte se, co pro vás máme.

Reportáž z totálního plavání

26.6.2020

Pojďte se dnes podívat na jiný přístup k plavání. Připravili jsme pro vás reportáž z kurzu totálního plavání. Že nevíte, o co se jedná? Nevadí, zjistíte to z našeho dnešního článku s videem.

Rozcvička a strečink pro plavce

22.5.2020

Pokaždé, když se vydáváme plavat, tak někteří z nás mají pocit, že procházka cestou na bazén je dostačující přípravou těla ke sportovnímu výkonu. Potom se vyklidní cestou domů a tím celá akce končí. Zjistili jsme, že hodně plavců tuto úvodní a závěrečnou část tréninku podceňuje, proto jsme pro vás natočili video, kde se tomuto tématu věnujeme.

Bazénové desatero

27.4.2020

Jak se chovat na bazénu, aby všichni byli spokojeni? Připravili jsme pro vás video se základními pravidly. Pokud tyto pravidla už znáte, tak jedině dobře, ale neškodí si je připomenout.

Suchá příprava

19.3.2020

V dnešním článku si shrneme a podíváme se na suchou přípravu plavce. Proč je důležitá a co všechno obsahuje? Nezapomněli jsme také na vámi oblíbená videa, ve kterých budete mít možnost nahlédnout pod pokličku.

Arena

Arena

Značka Arena patrí k najpopulárnejším a najznámejším plaveckým značkám. Táto značka pôsobí na trhu už od roku 1973. Arena si odvtedy vybudovala silné postavenie na trhu vďaka svojmu širokému sortimentu, kvalite a prínosom nových technológií v plaveckom svete, ktoré sa používajú dodnes. Arena dnes podporuje a spolupracuje s tímom najlepších profesionálnych plavcov. Nielen pre nich, ale aj pre širokú verejnosť špecializuje Arena svoju ponuku plaveckého oblečenia, plaveckých okuliarov, plaviek, výstroje i príslušenstva.

Úspešnosť tejto značky určite tkvie v sledovaní trendov, používaní kvalitných materiálov, v spolupráci s návrhármi a prichádzaním na trh s novými technológiami. Jej cieľom je posilniť pozíciu európskej značky a zabezpečiť spokojnosť všetkých, ktorí milujú šport a berú vážne svoju psychickú a fyzickú kondíciu.

Viac

Alternatívne tovary

Musíte vybrať variantu.