Arena Vortex Evolution green

Arena Vortex Evolution green

Arena Arena
      3.3
22,72 €
21,18 €
Odošleme do 5 dní
Dostupnosť:
Odošleme do 5 dní
Výmena a vrátenie zdarma do 30 dní
Najširšia ponuka plaveckých potrieb
Sme odborníci a nadšení plavci
+421 222 205 474 (Po–Pia 9-18)

Popis tovaru

Plavecké labky Arena Vortex Evolution sú nevyhnutnou tréningovou pomôckou každého plavca. Tieto plavecké labky Arena sú vo veľkosti M a L. Majú väčšiu záberovú plochu ako samotná dlaň, tým majú väčší odpor vo vode a tréning sa tak stáva intenzívnejším. Aj napriek väčšiemu záberu sú labky skonštruované tak, aby znižovali napätie v ramene. Sú tiež vyrobené, na rozdiel od iných plaveckých labiek, pre každú ruku zvlášť a pomocou obrázku ľahko spoznáte, ako správne patria. Obzvlášť vhodné sú pre silový tréning s posilnením horných končatín. Drobné otvory v častiach plaveckých labiek zaisťujú lepší cit pre vodu.

Možnosti nastavenia remienku pre plavecké labky Arena Vortex Evolution

Plavecké packy Arena Vortex Evolution

Súčasťou plaveckých labiek sú tiež silikónové prúžky čiernej farby pre uchytenie ruky. Tieto prúžky môžete nastaviť presne podľa vašich potrieb. Plavecké labky Arena Vortex Evolution sú vyrobené z materiálu polypropylén, majú zelenú farbu a na nezáberovej strane je vytlačené logo Arena

Sada silikónových remienkov na plavecké labky Arena Vortex Evolution

Plavecké packy Arena Vortex Evolution

Šírka labiek je 18,5 cm a dĺžka 23 cm vo veľkosti L

Šírka labiek je 17,5 cm a dĺžka 19,5 cm vo veľkosti M.

Poznámka: k recenzii boli použité labky v žltej farbe, jedná sa však o rovnaký model.

Labky Arena Vortex mám už niekoľko rokov a veľmi som si ich obľúbil. Labky sú dostupné vo veľkostiach M a L a ja používam veľkosť L (dĺžka 23 cm, šírka 18,5 cm), ktorá je mi akurát. To znamená, že labky presahujú moju dlaň o 10–20 %. Menej skúseným plavcom by som však odporučil menšiu veľkosť labiek. 

Ku každému páru labiek sú v balení 4 gumičky. Jeden pár dlhších a jeden pár kratších. Je to preto, že tieto labky umožňujú niekoľko možností uchytenia, aby si ich každý mohol prispôsobiť tak, ako je mu pohodlné. 

Na labkách od Areny sa mi páči ich skvelý hydrodynamický tvar. Ako jedny z mála labiek sú robené zvlášť na pravú a ľavú ruku, preto sa krásne prispôsobia dlani. Sú mierne klenuté a ľahko kopírujú dlaň. Na rozdiel od lacnejších a plochých labiek ma ani po dlhšom plávaní nebolia dlane a aj úchop labiek je prirodzenejší. 

Odporové labky majú vysoký počet dierovaní a to ako v strede dlane, tak pri prstoch, čo vnímam ako dôležitú vec u každých labiek. Dierami preteká pri plávaní voda do dlaní, vďaka čomu nestrácam cit a dávam stále pozor na správnu trajektóriu záberu. 

Ďalej na labkách Arena Vortex oceňujem ich pogumovaný okraj. Pri obrátení pri prsiach a štýle motýl mi labky pri dotyku pri stene vďaka tomuto okraju neprekĺzavajú. Môžem sa tak bez problému pri obrátení odraziť, oprieť sa do nich a plynule pokračovať v plávaní. 


Parametre

Parameter Popis
Materiál Polypropylén
Silikón
Farba Zelená

Dotazy


Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Vložiť komentár

Vaše meno: *
Povinná položka
Váš e-mail: *
Povinná položka Neplatný e-mail
Komentár: *
Povinná položka
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
image Povinná položka
* povinné položky
Zásilkovna doručenie na adresu
v stredu 21.04. u Vás
Slovenská pošta
v stredu 21.04. u Vás

Hodnotenie zákazníkov

3.3

Žiadne dostupné hodnotenie. Buďte prvý!

Vložiť hodnotenie produktu

Vložiť hodnotenie produktu

Meno a priezvisko:*
Povinná položka
Váš e-mail:*
Povinná položka Neplatný e-mail
Počet hviezd:*
      Povinná položka
Hodnotenie:*
Povinná položka
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:*
captcha image Povinná položka
* povinné položky

Blog

Vybavte se na cvičení doma

Vybavte se na cvičení doma s naší novou sadou Swimaholic Dryland Set. Podívejte se, jaké možnosti cvičení nabízí, a jak tuto sadu můžete využít pro vaše cvičení doma.

Plavecká bójka a suchý vak v jednom

25.2.2021 Radíme

Nejen v době covidové, ale i v zimních měsících mnoho plavců používá plaveckou bójku. Plavecká bójka a suchý vak jsou již skoro nedílnou součástí plavaní na otevřené vodě. Zajímá vás, proč si takovou bójku pořídit také?

Máte už dárek na Valentýna?

8.2.2021 Produktové tipy

Nezapomeňte, že se blíží svátek všech zamilovaných. My jsme nezapomněli, a nachystali jsme pro vás pár tipů na plaveckou výbavu. Máte už dárek na Valentýna?

Arena

Arena

Značka Arena patrí k najpopulárnejším a najznámejším plaveckým značkám. Táto značka pôsobí na trhu už od roku 1973. Arena si odvtedy vybudovala silné postavenie na trhu vďaka svojmu širokému sortimentu, kvalite a prínosom nových technológií v plaveckom svete, ktoré sa používajú dodnes. Arena dnes podporuje a spolupracuje s tímom najlepších profesionálnych plavcov. Nielen pre nich, ale aj pre širokú verejnosť špecializuje Arena svoju ponuku plaveckého oblečenia, plaveckých okuliarov, plaviek, výstroje i príslušenstva.

Úspešnosť tejto značky určite tkvie v sledovaní trendov, používaní kvalitných materiálov, v spolupráci s návrhármi a prichádzaním na trh s novými technológiami. Jej cieľom je posilniť pozíciu európskej značky a zabezpečiť spokojnosť všetkých, ktorí milujú šport a berú vážne svoju psychickú a fyzickú kondíciu.

Viac

Alternatívne tovary

Plavecké labky TYR Catalyst 2Plavecké labky TYR Catalyst 2
16,55 €
Odošleme do 5 dní
Plavecký piškót Mad Wave EXTPlavecký piškót Mad Wave EXT
16,93 €
Varianty skladom
BornToSwim Yellow BornToSwim Yellow
21,18 €
Varianty skladom
BornToSwim Green BornToSwim Green
21,18 €
Varianty skladom
BornToSwim Pink BornToSwim Pink
21,18 €
Varianty skladom

Musíte vybrať variantu.