Plavecké okuliare Emme Brugge

Plavecké okuliare Emme Brugge

Emme Emme
      3.2
10,76 €
Skladom
Dostupnosť:
Skladom
Výmena a vrátenie zdarma do 30 dní
Najširšia ponuka plaveckých potrieb
Sme odborníci a nadšení plavci
+421 222 205 474 (Po–Pia 9-18)

Popis tovaru

Hodnotenie: Lucie Kubátová, rekreačná plavkyňa

Nastavenie okuliarov je jednoduché a rýchle

Chodím plávať raz až dvakrát týždenne a chcela som teda tréningové pohodlné okuliare. Plavecké okuliare Emme Brugge sa ma na prvý pohľad zaujali vďaka dizajnu. Zrkadlové očnice pre mňa boli neopozerané a príjemne zafarbené. Počiatočné nastavenie okuliarov bolo jednoduchšie ako vyzeralo. Nosník síce nie je výmenný, ale o to jednoduchšie bolo nastavenie. Na nosníku si môžete vybrať z 3 polôh, podľa toho či chcete mať očnice bližšie pri sebe alebo ďalej. Behom niekoľkých sekúnd povytiahnete alebo zastrčíte drážky a nastavíte si požadovanú dĺžku. Ide to celkom ľahko a ani nie je potreba veľkej sily alebo zručnosti.

Silikónový pásik plaveckých okuliarov Emme Brugge je uprostred rozdvojený, čo mi plne vyhovovalo, pretože lepšie drží na hlave a na plavecké čiapku. Na každej strane je spona, ktorá umožní nastavenie dĺžky pásku. Opäť nebolo potrebné žiadne veľké sily alebo zručnosti. Koniec pásku ľahko vytiahnete zo spony, utiahnete alebo povolíte a opäť zastrčíte, aby sa pásik počas plávania nepovolil.

Ani po dlhšej dobe sa mi okuliare Emme Brugge nezahmlievajú

Čo sa týka pohodlnosti plaveckých okuliarov, nemám jedinú výčitku. Na každej novej okuliare si každý musí najskôr zvyknúť, čo bol samozrejme aj tento prípad, ale po dvoch týždňoch plávaní som je takmer necítila na očiach. Očnice sú trošku väčšie oproti pretekárskom okuliarom, ale o to viac pohodlné. Naozaj príjemné pre mňa bolo zistenie, že počas celej hodiny plávania, ich nebolo treba z tváre dávať dole, odhmlievať alebo inak upravovať. Plavecké okuliare Emme Brugge mám takmer pol roka a ani po tejto dobe sa mi nezačali výrazne zahmlievať. Snažím sa nesiahať do vnútornej strany okuliarov a nosím ich vždy v obale, v ktorom mi boli dodané.

 Výborná viditeľnosť, ale sú tmavšie 

Viditeľnosť a periférne videnie v plaveckých okuliarov Emme Brugge sú celkom dobré. Jediný problém mám so zatmavenými sklami. Chodím plávať do vnútorného bazéna v ranných hodinách a často sa stáva, že je v bazéne šero. Zrkadlové sklá tomu ešte pridávajú, takže viditeľnosť je trochu horšie. Naopak veľkou výhodou bolo plávanie vo vonkajšom bazéne pri jasnom počasí. V tomto prípade sa zatmavenia očníc veľmi hodí, pretože vás slnečné lúče neoslňujú a nenamáhate tak zbytočne oči.

Celkovo by som plavecké okuliare Emme Brugge vrelo odporúčala pre všetkých plavcov, ktorí radi plávajú vonku. Naozaj veľmi pohodlné a praktické okuliare.


Určené v univerzálnej veľkosti pre dospelých.

Očnice sú vybavené zrkadlovou úpravou, takže je možné ich bez problému využiť aj pri vonkajšom plávaní. Zrkadlové zafarbenie okuliarov poskytuje ochranu proti slnku a odleskom, ale je to tiež dizajnová záležitosť.

Antifog je vrstva proti zahmlievaniu vo vnútri očníc. Táto vrstva výrazne obmedzuje zahmlievanie okuliarov. Odporúčame po plávaní plavecké okuliare vypláchnuť čistou vodou a ešte pred uložením do obalu nechať okuliare dokonale vyschnúť. Okuliare neutierajte žiadnymi vreckovkami ani do nich nesiahajte, poškodila by sa tým antifogová vrstva a okuliare by sa zahmlievali.

UV filter pohlcuje škodlivé UVA a UVB žiarenie, ktoré môže spôsobiť poškodenie zraku. Okuliare s UV filtrom sú vhodné na vonkajšie aj vnútorné plávanie.

Plavecké okuliare majú uprostred rozdvojený remienok. Od strán očníc ide jeden pruh, ktorý sa uprostred rozdeľuje. Výhodou rozdvojeného remienka je lepšia manipulácia a pohodlnejšie uťahovanie. Rozdvojený remienok lepšie drží okuliare na hlave.

Tieto okuliare majú posuvný nosný diel. Tento typ nosníka je fixne pripevnený k okuliarom a je možné ho posunúť do niekoľkých polôh. Tým sa zaistí vhodná vzdialenosť očníc, ktorá bude najlepšie vyhovovať.

Je určené ako unisex.

Parametre

Parameter Popis
Materiál Polykarbonát
Silikón
Vek Dospelý
Očnica Mirror
Antifog
UV Filter
Remienok Uprostred rozdvojený
Nosný diel (nosník) Posuvný
Pohlavie Unisex
Farba Dymová
Strieborná

Dotazy


Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Vložiť komentár

Vaše meno: *
Povinná položka
Váš e-mail: *
Povinná položka Neplatný e-mail
Komentár: *
Povinná položka
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
image Povinná položka
* povinné položky
Zásilkovna doručenie na adresu
v stredu 21.04. u Vás
Slovenská pošta
v stredu 21.04. u Vás

Hodnotenie zákazníkov

3.2

Žiadne dostupné hodnotenie. Buďte prvý!

Vložiť hodnotenie produktu

Vložiť hodnotenie produktu

Meno a priezvisko:*
Povinná položka
Váš e-mail:*
Povinná položka Neplatný e-mail
Počet hviezd:*
      Povinná položka
Hodnotenie:*
Povinná položka
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:*
captcha image Povinná položka
* povinné položky

Blog

Vybavte se na cvičení doma

Vybavte se na cvičení doma s naší novou sadou Swimaholic Dryland Set. Podívejte se, jaké možnosti cvičení nabízí, a jak tuto sadu můžete využít pro vaše cvičení doma.

Plavecká bójka a suchý vak v jednom

25.2.2021 Radíme

Nejen v době covidové, ale i v zimních měsících mnoho plavců používá plaveckou bójku. Plavecká bójka a suchý vak jsou již skoro nedílnou součástí plavaní na otevřené vodě. Zajímá vás, proč si takovou bójku pořídit také?

Máte už dárek na Valentýna?

8.2.2021 Produktové tipy

Nezapomeňte, že se blíží svátek všech zamilovaných. My jsme nezapomněli, a nachystali jsme pro vás pár tipů na plaveckou výbavu. Máte už dárek na Valentýna?

Emme

Emme

Historicky obľúbená značka Emme ponúka potrebnú výbavu pre plavcov. Ak hľadáte vhodnú plaveckú čiapku, ale nechcete len klasické farby, potom si vyberiete u nás. Rovnako tak si vyberiete aj plavecké okuliaredoplnky k plávanie alebo uterák zvaný "kože". Všetko nájdete v našej ponuke od firmy Emme. Značku Emme môžeme určite zaradiť medzi najprofesionálnejšieho výrobcu tovaru určeného do vody.

Viac

Alternatívne tovary

Musíte vybrať variantu.