Čo chystáme vo Sporteonu v roku 2016?

Veríme, že ste si cez Vianoce poriadne odpočinuli a nabrali silu do nového roka 2016, v ktorom pre vás chystáme veľa noviniek, takže sa máte na čo tešiť.

Tak ako je to s tým vrátením a výmenou?

Začnime informácií k výmene tovaru, ktoré ste možno našli ako darček pod stromčekom.

Pretože vieme, že ani Ježiško nie je vševidoucí a sem tam netrafí správnu veľkosť či farbu, ponúkame vám predĺženou možnosť výmeny alebo vrátenia tovaru a to do 31.1. 2016.

Môžete sa zastaviť osobne na predajni v Holešoviciach či vám nevhodný darček poslať späť poštou spolu s kópiou faktúry, na ktorú stručne pripíše: "žiadam o výmenu za veľkosť / typ XY".

Tovar obratom vymeníme a zašleme späť. Môže sa však stať, že požadovaná veľkosť či farba nebude aktuálne skladom. V tom prípade je potrebné počítať s určitou časovým oneskorením (cca 5 pracovných dní). Poštovné od nás za výmenu neplatíte :-)

Môžete sa tiež pozrieť na celej obchodní podmínky

 

A teraz k našim plánom a predsavzatím.

Na prelome marca a apríla 2016 a tiež septembra a októbra 2016 očakávajte nové pánske i dámske kolekcie plaviek Speedo a Arena. Nebudú chýbať nové dizajny, farebné kombinácie či nové typy plaveckých okuliarov.

Nezabúdame ani na najmenších plavcov a preto sa rozrastie aj ponuka chlapčenských a dievčenských plaviek.

V rámci celkového rozširovanie sortimentu plávanie uvedieme ak dve nové plavecké značky Mad Wave a Funkita. Viac informácií o nich si ešte budete môcť dočítať v ďalších chystaných recenziách. Pár informácií však môžeme vypustiť teraz. Značka Mad Wave je známa hlavne v zahraničí. Robia plavky a celkovo plavecké potreby. Funkita je zase známa plavkami a to hlavne pestrosťou farieb a štýlov.

 

Milovníkov volejbalu a rýchlych halových športov určite poteší novej kolekcie topánok Asics a Mizuno, ktoré uvedieme na prelome júla a augusta.

Veríme, že nám zachováte v priazeň aj v roku 2016.

Športu zdar!

Plavky v akcii zo starších kolekcií uvádzame nižšie:Všetky kategórie