Kedysi dávno v jednej preďaleko galaxii, alebo Star Wars plavky pre deti

Leto je v plnom prúde, nedávno sa na plátnach kín objavil nový snímok zo sveta Star Wars, a hoci nebol úplne najúspešnejším (vlastne je považovaný za prvý Star Wars prepadák), táto vesmírna sága zostáva stále veľmi obľúbenou nielen medzi deťmi, ale aj dospelými.

Nová kolekcia plaviek Star Wars od Speeda však neposlúži len pre útechu juniorských plavcov a počíta s obľubou Star Wars ságy nielen u chlapcov, ale aj u dievčat.

Všetci mladí plavci, ktorí sú voči Sile citliví a vedia ju ovládať najmä v bazéne, musia byť patrične vybavení, aby v bazéne bolo vidieť, že Sila s nimi je naozaj silná.

Takže akými modely plaviek sa Speedo môže pochváliť? Pokiaľ ide o dievčatá, ich telá ozdobí trojica modelov Speedo Allover Digital Splashback so štýlovým vesmírnym pozadím a svetoznámym nápisom Star Wars.

Druhý model Speedo Allover Digital Splashback sa tiež pýši vesmírnym pozadím. Samozrejme nezdobia ho len nápisy. Po celej ploche plaviek môžete nájsť známe postavy, ako je Darth Vader, majster Yoda, princezná Leia, nechýba ani dvojica vtipných droidov R2-D2 a C-3PO a roztomilí medvedíci, Ewokovia z Epizódy VI. Prekvapením potom nie je, že medzi týmito figúrkami poletuje vesmírna loď Millenium Falcon a Hviezda smrti.

Tretím model Speedo Placement Digital vyniká neprehliadnuteľnou Hviezdou smrti, ktorá sa stala strašiakom celej pôvodnej trilógie a nedávneho filmu Rogue One.

Chlapčenské modely Speedo Alliance Camo strihu jammer alebo brief sa chváli vzormi vesmírnych lietadiel X-Wing, ktoré dopĺňa logo Star Wars spolu s logom Povstaleckej aliancie, ktorá dala v pôvodnej trilógii poriadne zabrať Galakticému impériu.

Druhý model Trooper Logo v strihoch aquashort alebo brief zdobí jednoduchý, avšak neprehliadnuteľný motív s nápisom Star Wars doplneným o hlavu imperiálneho vojaka.


 


Všetky kategórie