Na bazény v pestrých farbách

Srdce nám plesá radosťou, keď vidíme, že sa nebojíte pestrích vzorov a pri bazénoch to hrá všetkými farbami. Náš e-shop a predajňa od tohto týždňa zdobý nová kolekcia športových plaviek Funkita a Funky Trunks, a to je značka , ktorá má jedinečný dizajn. Tak sa na to poďme podívať!

Vlnky, kocky, mozaiky, indiánske vzory... A k tomu celá plejáda neónovo žiarivých farieb. Taká ja nová kolekcia plaviek Funkita a Funky Trunks. Ale nieje to iba o hýrivých vzoroch, môžete sa spoľahnúť na to, že si kupujete plavky, čo vydrží aj intenzívny tréning. Celá kolekcia je z rýchloschnúcého materiálu C-INFINITY, ktorý je odolný proti chlóru aj horúcim letním lúčom a dlho drží tvar.

 

 

Dosť sa nám páči, že si Funkita a Funky Trunks vyhrali aj so strihy plaviek, svojho favorita si vyberie ako milovníčka dvojdielnych plaviek, tak aj dámy, ktoré holdujú celodielným strihom s rôznym riešením zadných ramienok. A páni? Na nich sa rozhodne nezabudlo- plavky so širšími bokmi, slipový strih alebo kraťasovitý model s dlhšími nohavicami (náš obľúbenec), všetko máme k dispozícii, len si treba vybrať.

A teraz dobrá správa pre plavecké páry - dámske plavky Funkita a pánske kúsky Funky Trunks k sebe farebne sedí, ak sa radi vrháte do vln v tandeme so svojou drahou polovičkou, môžete sa krásne zladiť.

 

 

My dávame tejto pestrej kolekcii palec hore, ak padla do oka aj vám, pozrite si Fankitu a Funky Trunks na e-shope alebo zastavte sa v predajni. Tešíme sa na vás a prajeme krásny začiatok leta.

Športu zdar, obzvlášť plávaniu :-) AnčíVšetky kategórie