Oslávte medzinárodný deň rodiny vo vode!

Možno, že to nie je príliš známe, ale už od roku 1994 si celý svet 15. mája pripomína, že rodina je pre spoločnosť absolútne kľúčovým prvkom, ktorý tvorí základ celej našej spoločnosti. Zároveň je rodina základným kameňom pre správnu výchovu detí, ktoré tvoria budúce generácie. Preto sa na valnom zhromaždení OSN rozhodlo, že 15. máj bude čoby Medzinárodný deň rodiny slúžiť ako pripomienka dôležitosti rodiny v spoločnosti.

Pripomenúť si to 15. mája môžete aj Vy a vaša rodina, a to napríklad vo vode, ak ste si zamilovali plávanie. Samozrejme do vody by ste mali byť patrične vybavení štýlovými plavkami. ;-)

Pre mamičky

Mamičkám to iste pristane v jednodielnych kúskoch od Speeda. Trebárs také modely ako Speedo Cyclone, Gemstone, Liquefaction alebo Astrostar sú úplne úžasné. Skvele však vyzerajú aj modely austrálskeho výrobcu Funkita a prehliadnuť by mamičky nemali ani novinky od Areny či od Micheala Phelpsa.

Ak sa mamičky príliš hanbia ukazovať u bazénu pretože nie sú na svoje telo moc hrdé, iste uvítajú tvarovacie plavky, ktoré s ich telom dokážu hotové zázraky a krásne ich zoštíhlia. K takýmto klenotom sa na našom e-shope radí modely Speedo Aquajewel, AuraGleam, Contourluxe alebo CrystalGleam.

Alebo patríte k mamičkám, ktoré sa rady pochvália svojím telom u bazénu? Potom rozhodne zavítajte do kategórie dvojdielnych plaviek, kde na Vás čaká široká ponuka pestrofarebných modelov od Funkity, Jaked či Speedo.

Pre tých z Vás, na ktoré materstvo ešte len čaká, máme k dispozícii plavky pre budúce mamičky, ktoré porastú spolu s vašim bruškom. K nim patrí Speedo Essential Grace Maternity alebo Aqua Sphere Sisi.

Pre oteckov

Oteckovia sa pri vode predvedú v štýlových plavkách od Funky Trunks. Modely Night Swim, Wing Attack, Gun Show alebo So Vane im rozhodne hanbu neurobia. Decentnejšími modelmi sa pýši značka Jaked. Avšak za pozornosť stoja tiež plavky od Speeda alebo Michaela Phelpsa.

Ak oteckovia preferujú voľnosť a väčšie pohodlie, sú tu práve pre nich plavecké šortky. Napríklad také šortky značky Speedo sa pýšia elegantným vzhľadom so zaujímavými vzormi. Mrknite poprípade na kúsky Elemental Fusion, Vintage Printed, Printed Leisure alebo Sun Stripe a presvedčte sa sami.

Pre potomkov

Dievčatá jednoznačne zažiaria v novinkách od Areny, v modeloch značky Speedo, ako sú plavky Lavagem, Sunkissed Shine Applique s jednorožčím motívom či Dreamscape, alebo Jaked

Ak dievčatá túžia skôr po dvojdielnych modeloch, aj tých máme dosť. Funkita, ostatne ako vždy, so svojimi farbami a motívmi rozhodne nesklame.

A na chlapcov sme tiež nezabudli! Značka Funky Trunks, to je stávka na istotu, ak majú chlapci radi pestré farby a neopozerané motívy. Ak nie, radšej sa porozhliadnite po modeloch značky Jaked.

Pre tých najmenších potomkov

Máte doma dojčatá, ktoré sa ešte len zoznamujú s vodným prostredím? Tak pre takéto prípady sú skvelou voľbou dojčenské plavky Splash About. Pre ešte väčšiu istotu a bezpečie najmenších vo vode, skvele poslúži aj vestičky rovnakej značky alebo plavecké oblečky, ktoré nadnášajú.

Tak neváhajte a oslávte Medzinárodný deň rodiny v bazéne!Všetky kategórie