Recenzia: Finis Posture Trainer - zaostrené na hlavu

Ako nám pomohla plavecká vychytávka Finis Posture Trainer so správnou polohou hlavy? Tentoraz testovala naša plavkyňa Míša aj ja, pretože čo si budeme hovoriť - s polohou hlavy bojujú predovšetkým plavci v procese učenia ;-)

Finis Posture Trainer

Miškiné dojmy:

Poviem vám, že to bolo prekvapenie dňa. Ešte než sme išli s Ančou na bazén, tak sme v kancelárií PT skúšali a boli sme z neho málinko v rozpakoch, pretože nás na chrbte škriabalo. Ale prvé dojmy sme zahodili za hlavu, Posture Trainer dali na hlavu :) a išli na bazén.

Akonáhle som skočila do vody a začala plávať kraul, tak som síce vedela, že mám túto pomôcku na zátylku, ale jedine v dobrom slova zmysle. Žiadne nepríjemné škrabanie. Ale psychológie fungovala dokonale a už len vedomie toho, že PT mám, ma doviedlo k tomu, aby som nad polohou hlavy premýšľala. Takže pre tých, čo nie a nie upokojiť hlavu pri plávaní, je toto naozaj fajn pomôcka.

Postrehy od Ancsi:

Plávať sa učím ešte len krátko a správna poloha hlavy je rozhodne jedna z vecí, na ktorú ma trénerka často upozorňuje. Posture Trainer vnímam ako takého "trénera do vrecka", ktorý na polohu hlavy dohliada, keď tréner z mäsa a kostí práve nie je s vami. Rovnako ako Míšu ma prekvapilo, že PT na krku neškriabe, ale rozhodne som ho cítila a pomohlo mi to nevystrkovať hlavu nad hladinu :-) Napadá ma jediná nevýhoda - trochu vyššia nákupná cena a tiež to, že na rozdiel od trénera vás Posture Trainer nehecuje a nechváli za dobre odplávané tempá;-)

Míša & AncsaFinis Posture Trainer
Finis Posture Trainer
27,84 €
Odošleme do 5 pracovných dní

Všetky kategórie