Splash About – plavecké potreby pre najmenších

Názov Splash About môže mnohým znieť celkom novo, samozrejme pravdou je, že plavecký svet táto spoločnosť doprevádza už viac ako 25 rokov. Už viac ako 25 rokov sa táto firma zaoberá navrhovaním a vývojom mnohých plaveckých produktov, na ktoré je spoľah a ktoré sú využívané po celom svete. Čím teda táto značka urobila dieru do sveta a aké jej produkty v našom e-shope nájdete, sa dozviete v článku. ;)

Spoločnosť Splash About si kladie za cieľ vývoj a výrobu produktov, ktorých účelom je udržať deti pri plávaní v bezpečí a pohodlí. Preto sa firma pred viac ako 25 rokmi pustila do vývoja mnohé plavecké produkty pre tých najmenších. Medzi ne patria napríklad plavecké vesty, dojčenské plavky, rôzne detské plavecké kombinézy a iné.

 

Prvá plavecká vesta a plavecký oblek uvideli svetlo sveta už v roku 2006 a v súčasnej dobe sa teší celosvetovej popularite. Najznámejším vynálezom tejto firmy sú potom dojčenské plavky Happy Nappy, ktoré sa taktiež zrodili v roku 2006.

O tom, že ide o naozaj kvalitné produkty pre deti, svedčí o tom aj to, že všetky produkty tejto spoločnosti prechádzajú nezávislými testami, ktorých účelom je overovať bezpečnosť, funkčnosť a odolnosť výrobkov. Zdravie a bezpečie vášho dieťaťa vo vode je tak v tých správnych rukách a vy sa už o nič nemusíte strachovať.

Dojčenské plavky Happy Nappy

Začíname u plaviek. Tie sú naozaj trhákom tejto spoločnosti. Nielen že sú vzhľadovo naozaj vybrúsené k dokonalosti a pýšia sa krásnymi vzormi, ktoré si nejedno dieťa aj rodič zamiluje, ale taktiež dokonale splnia účel, ku ktorému sú určené – teda udržať vo vnútri všetko, čo nemá uzrieť svetlo bazénového sveta.

Pás plaviek obopína bruško dieťatka, a nohavičky sú vyrobené z kombinácie nylonu a lycry. Vďaka tomu plavky držia na mieste a nepadajú. Zároveň sa ale môžete spoľahnúť na to, že dieťa nebude nijako obmedzované pri pohybe. Zvyšok plaviek je vyrobený z neoprénu tej najvyššej kvality. To všetko okrem iného zaručuje aj ochranu proti UV žiareniu.

A ani starostlivosť o tieto plavky nie je extra zložitá. Stačí ich opláchnuť a hneď ich môžete zasa použiť pri ďalšom kúpaní.

 

Plavecké vestičky

Skvelým pomocníkom pre prvé tempá detí vo vode sa stane vestička od Splash About. Vestička, tak isto, ako dojčenské plavky, zaujme úžasnými detskými motívami a ergonomiou, vďaka ktorej sa dieťa bude cítiť celkom komfortne.

Vestička dokonale obíjme detské telo a vďaka svojmu vztlaku nadnáša, ale pritom nikde neprekáža a neobmedzuje dieťa v pohybe. To dieťaťu prinesie pocit bezpečia vo vode, čo je kľúčové pri zoznamovaní sa s vodou.

Opäť sa môžete spoľahnúť na výrobné materiály tej najvyššej kvality, teda špičkový neoprén, ktorý schne rýchlo a ochráni aj pred slnečným žiarením.

 

Splash About Floatsuit

Plavecký oblek pre deti u nás nájdete v dvoch variantách, teda bez rukávov a nohavičiek, ale aj s dlhými rukávmi a nohavičkami.

Tento unikátny oblek vaše dieťa bude vo vode nadnášať a oproti plaveckým rukávom zaistí dieťaťu perfektnú pozíciu tela pre to, aby sa mohlo naučiť plávať. Telo dieťaťa je vďaka oblečku v obklopení jednotlivých plavákov, ktoré však môžete postupom času pri zlepšovaní dieťaťa vo vode odoberať. V oblečku sa nachádza celkom 16 plavákov, 8 vpredu, 8 vzadu.

Obe verzie, bez rukávov a nohavičiek aj s nimi, sa pýšia ochranou pred UV žiarením, pričom verzia s nohavičkami aj rukávmi samosebou pokrýva viac z plochy detského telíčka, takže ochráni účinnejšie.Všetky kategórie