To najlepšie z novej kolekcie plaviek Speedo

Nová kolekcia športových plaviek Speedo dorazila a my sa nemôžeme vynadívať na tú krásnu sadu modelov v nových farbách a vzoroch. V novej kolekcii je ale aj pár špecialít, ktoré rozhodne stoja za zmienku. Na čo zaostriť zrak?

Materiál H2O Active - ekológia konečne aj v "plavkovom" priemyslu

>> Dvojdielne plavky Speedo Luna Vision

Minulý týždeň vám Bára zo Speeda prezradila, že sa v novej kolekcii objavia aj plavky z ekologického materiálu. A naozaj - sú tu :-) Rad plaviek H2O Active je vyrobená z unikátneho materiálu POWERFLEX ECO, celých 78% tohto materiálu tvorí vlákno econyl. Jeho pôvod by sme našli v starých rybárskych sieťach a plastoch, ktoré ležia nevyužité v oceáne. Speedo teda zavádza recykláciu a eco-friendly prístup aj do plavkového priemyslu a má za to naše veľkú sympatiu!

Tieto plavky sú navyše nesmierne originálne aj svojím strihom a dizajnom. Samozrejme sa môžete spoľahnúť na vynikajúcu odolnosť voči chlóru a slniečku. Takže vám plavky vydržia dlho, bez straty zo svojej krásy a funkčnosti.

Plavky, ktoré vytvarujú vašu postavu

>> Dámske plavky Speedo AuraGleam

Aj v tejto kolekcii Speedo nezabudlo na modely v strihu Sculpture, ktoré skvele formujú postavu. Útlejšie pas, plochejšie bruško a spevnené poprsie vďaka všitej podprsenke, to sú efekty, z ktorých sa plavkyňa môžu tešiť.

A navyše Speedo pridalo aj maximálne komfortné široké ramienka s nastaviteľnou dĺžkou, čo je u plaviek skôr rarita. Keď k tomu pridáme ešte vskutku krásne farebné prevedenie, nezostáva než udeliť tomuto modelu palec hore!

Speedo Fit - strategicky rozmiestnená kompresia pre vaše svaly

>> Dámske plavky Speedo Fit Power Form XBack

Toto je naozaj pecka. Zoznámte sa s radom Speedo Fit, ktorá má ambíciu poriadne rozčeriť pokojné vody tréningových plaviek ;-) Kľúčovým slovom je kompresia, Speedo dodáva "strategicky rozmiestnené kompresie". Na plavkách z tejto kolekcie nájdete funkčné plochy z rôznych materiálov a chytro riešené švy, vďaka ktorých dochádza k efektívnej kompresii svalových skupín. Výsledkom je vedomé zapájanie svalov, vyšší výkon a veľmi príjemný pocit kontroly pri plávaní. Na vás už je len, postrážiť si správnu techniku ​​a dať do plaveckých temp kus svojho srdca ...

Materiál týchto plaviek rozhodne stojí za zmienku - v rámci tréningových plaviek by ste len ťažko našli lepšie, Speedo tu naozaj "vyhralo" s každým detailom. Jedná sa o veľmi pevný, elastický a komfortný materiál, ktorý navyše pri dotyku pripomína semiš. Tieto plavky vám naozaj dodajú pocit luxusu a pohodlia.

Dámy navyše ocenia perfektnú kontrolu poprsia vďaka všitej podprsenke z mesh materiálu a veľmi komfortné široké ramienka.

Závodné plavky pre mládežníkov za férovú cenu

>> Speedo Fastskin Endurance + Openback kneeskin green

Ak niečo vlani mizlo z nášho skladu naozaj svetelnou rýchlosťou, tak to boli juniorské pretekárske plavky Speedo Fastskin Endurance +. A my sa vôbec nečudujem a máme dobrú správu - model máme zase na sklade, a to v novej farbe!

Fastskiny sú trhákom rozhodne vďaka svojej sympatickej cenovke. Pod dvetisíc kúpite pretekárske plavky s FINA homologáciou z kvalitného materiálu Endurance +. Ak máte doma mladého pretekára, neváhajte dlho, predpokladáme, že aj tentoraz sa po tomto modeli len zapráši :-)

Novinka pre najmenších plavcov

>> Detské Speedo poncho infant

Speedo nezabudlo ani na plavecký poter. Pre najmenších plavcov máme krásna mäkučká pončá, len sa do nich po bujarých hrátkach na bazéne zabaliť ... ;-)

Vybrali ste si z novej kolekcie Speedo svoj vysnívaný kúsok? Alebo ešte potrebujete poradiť či si model vyskúšať u nás v kamennej predajni? Tešíme sa na vás ;-)

 

Anča zo Sporteon partie.

 Všetky kategórie