Swimaholic Dryland Set

Swimaholic Swimaholic
      3.3
41,04 €
Skladom
Dostupnosť:
Skladom
Výmena a vrátenie do 30 dní
Najširšia ponuka plaveckých potrieb
Sme odborníci a nadšení plavci
+421 222 205 474 (Po–Pia 9-18)

Popis tovaru

Swimaholic Dryland Set je určený na suchú prípravu.

Tento set obsahuje latexovú gumu, vďaka ktorej môžete posilňovať celú hornú časť tela. Slúži takisto na simulovanie plaveckých pohybov a zvyšovanie vytrvalostnej sily. Ku gume si môžete pripevniť podľa Vašej potreby buď packy alebo rúčky. K dispozícii sú takisto popruhy, vďaka ktorým gumu upevníte takmer k čomukoľvek, čo nájdete v blízkom okolí.

Súčasťou setu sú takisto 2 členkové neoprénové popruhy, ku ktorým pripevníte gumu a môžete tak posilňovať dolnú časť tela. Celý tento set je dodávaný v meshbagu.

Balenie obsahuje: 2x latexová guma, 2x popruhy na upevnenie gumy, 2x packy, 2x rúčky, 2x členkové neoprénové popruhy, meshbag

Na túto recenziu som sa skutočne tešil, pretože išlo o jedinečný posilňovací set Swimaholic Dryland Set. Je určený pre plavcov a športovcov, ktorí si chcú poriadne zamakať, spestriť si svoju suchú prípravu, zvýšiť vytrvalostnú silu a zaplávať si na suchu, pretože pomocou posilňovacej gumy môžete cvičiť veľmi podobné pohyby, ako pri plávaní. Veľkou výhodou trénovania s plaveckou gumou je zlepšenie prevedenia a dynamiky plaveckých pohybov. Vyberať si môžete dohromady z troch záťaží: ľahká (žltá), stredná (červená) a ťažká (modrá). S väčšou záťažou sa zväčšuje priemer latexovej gumy. Dĺžka celej gumy je 130 cm.

S týmto setom môžete posilňovať celé telo. Celú hornú časť precvičíte pomocou rúčok alebo paciek. Pri týchto cvikoch zapájate aj stred tela, ktorý je pre plavcov veľmi dôležitý. V sete takisto nájdete 2 členkové neoprénové popruhy, vďaka ktorým precvičíte dolnú časť tela. Packy, rúčky alebo členkové popruhy sa dajú veľmi jednoducho upevniť k takmer čomukoľvek, čo nájdete okolo seba, pomocou dvoch popruhov.

Za veľké plus považujem to, že si oboje posilňovacie gumy môžete pripevniť k jednému popruhu, alebo každú zvlášť a máte tak väčšie rozpätie posilňovacích gúm a ďalšie možnosti cvikov a to sa mi veľmi páči. Posilňovaciu gumu jednoducho pripevníte v priebehu niekoľkých sekúnd na schodíky bazéna, rôzne rúčky, doma napríklad na dvere či radiátor, vonku na posilňovacom ihrisku na rebriny alebo hrazdu. Set je dodávaný v krásnom skladnom meshbagu, ktorý môžete bez obáv nosiť na plavecké tréningy a pomocou posilňovacej gumy sa zahriať.

S touto posilňovacou gumou sa dajú trénovať kraulové a motýlikové paže aj paže v štýle prsia. Zvoliť si môžete rúčky alebo packy, výber je na Vás. Ja osobne som si veľmi obľúbil rúčky, ktoré pôsobia veľmi príjemným a ľahkým dojmom. Rúčky môžete držať buď v pästiach alebo mať prepnutú dlaň, ako keď držíte packy. Mne osobne vyhovujú oba zmienené spôsoby. Telom rúčky prechádza popruh a musím povedať, že pri posilňovaní všetko funguje tak, ako má. Popruh o rúčky nedrhne a rúčky krásne kopírujú Vašu trajektóriu pohybu. Packy sú v ruke pekne tuhé, ľahké a popruhy úžasne fixujú celú dlaň. Úchop je rovnaký ako s klasickými tréningovými packami, ktorý poznáte z vody, takže si nebudete musieť zvykať na niečo nové.

Posilňovacia guma je jedna z najobľúbenejších a najefektívnejších pomôcok plavcov. Posilňovaciu gumu nájdete medzi veľkým počtom plavcov a i Vy môžete patriť medzi nich.

Tento posilňovací set ma skutočne ohromil a rozhodne budem Swimaholic Dryland Set využívať pri svojom tréningu. Pomocou precvičovania plaveckých pohybov neprídete tak rýchlo o cit pre vodou, čo je v tejto dobe obrovská výhoda. Posilňovať s touto gumou môžete takmer kdekoľvek, kedy sa Vám zachce, a to vnímam ako veľké plus. Máte náladu cvičiť vršok tela? Môžete. Máte zas iný deň chuť si spestriť tréning nôh? Tak do toho. S našou gumou posilníte celé telo. Takisto ma veľmi zaujalo precízne spracovanie celého setu a veľký výber cvikov, ktoré sa dajú s posilňovacou gumou cvičiť.

Rozmer packy: 13 x 15 cm

Dĺžka gumy: 130 cm

Set ponúkame v troch záťažiach odlíšených farbami:

Ľahká (žltá) - priemer 9,5 mm

Stredná (červená) - priemer 12 mm

Ťažká (modrá) - priemer 13 mm


Materiál je latex - je veľmi elastický a prispôsobivý.

Parametre

Parameter Popis
Materiál Polypropylén
Nylon
Latex
Farba Žltá
Červená
Modrá

Dotazy


Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Vložiť komentár

Vaše meno: *
Povinná položka
Váš e-mail: *
Povinná položka Neplatný e-mail
Komentár: *
Povinná položka
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
image Povinná položka
* povinné položky
v stredu 26.01. u Vás
v stredu 26.01. u Vás
v stredu 26.01. u Vás

Hodnotenie zákazníkov

3.3

Žiadne dostupné hodnotenie. Buďte prvý!

Vložiť hodnotenie produktu

Vložiť hodnotenie produktu

Meno a priezvisko:*
Povinná položka
Váš e-mail:*
Povinná položka Neplatný e-mail
Počet hviezd:*
      Povinná položka
Hodnotenie:*
Povinná položka
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:*
captcha image Povinná položka
* povinné položky

Blog

Jak se připravit na návrat do bazénů?

28.5.2021 Radíme

Jak se připravit na návrat do bazénů?

Swimaholici, taky vám už tolik chybí plavání? Skočit do vody, nemyslet na nic špatného, užívat si přítomnost vody a být v prostředí, které milujeme…

Špička v oblasti výživy nově u nás na shopu a brzy i v prodejnách

Jsi sportovec? Zajímáš se o vyváženou stravu a zlepšování výkonu? Tak čti dál, protože u Swimaholiků na e-shopu je nově k dostání spousta chutných a hlavně účinných doplňků pro podporu regenerace svalů, doplnění energie nebo například proti křečím. 

Připravte se na otevření bazénů

Všichni vyhlížíme, kdy se znovu otevřou bazény. Určitě nechcete přijít do bazénu a zjistit, že je něco v nepořádku s vaší plaveckou výbavou. Připravte se s námi na otevření bazénů! Máte určitě vše, co do své plavecké výbavy potřebujete?

Swimaholic

Swimaholic

Čo si predstavíte pod pojmom Swimaholic? Jednoznačne nadšenca a závisláka do plávania a plaveckých športov. Presne o tom značka je. Značka vznikla v roku 2018 našou firmou. Aj keď značka nemá zatiaľ veľa produktov, tak jej poslanie do sveta je jednoznačné. Ukážte, kto je tu plavec a k akej komunite patríte. V ponuke sú štýlové kolekcie oblečenia pre ženy a mužov a kvalitný plavecký uterák.

Viac

Alternatívne tovary

Plastový medicinbal 3 kgPlastový medicinbal 3 kg
32,82 €
Odošleme do 5 pracovných dní
Rucanor Speed Ladder II Rucanor Speed Ladder II
24,60 €
Odošleme do 5 pracovných dní
Rucanor Yoga Roller FoamRucanor Yoga Roller Foam
28,71 €
Odošleme do 5 pracovných dní
Finis Slide Dryland TrainerFinis Slide Dryland Trainer
78,00 €
Varianty skladom
Mad Wave Hollow Foam RollerMad Wave Hollow Foam Roller
21,73 €
Odošleme do 5 pracovných dní

Musíte vybrať variantu.