Výmena a vrátenie zdarma do 30 dní
Najširšia ponuka plaveckých potrieb
Sme odborníci a nadšení plavci

O nás

Sme ambiciózna plavecká špeciálka. Do nášho e-shopu si príde po svoje každý nadšený plavec, a to už od roku 2008. A je jedno, či k nám príde profík alebo niekto, kto sa s vodným živlom ešte len zoznamuje. Z našich skoro 6000 kúskov na sklade si vyberie každý.

 

Náš tím sa skladá z profesionálnych i rekreačných športovcov, bývalých a súčasných študentov Fakulty Telesnej výchovy a Športu UK, čo nám dáva praktické i teoretické vedomosti v oblasti športu. Športovať nás baví, to je hlavný dôvod prečo odovzdávať skúsenosti a rady s láskou a potešením. My športom žijeme, pridajte sa!

 

Vojta obchod Swimaholic založil už ako 20ročný študent UK FTVS v roku 2008. Po dokončení štúdia s titulom Bc. sa teraz plne venuje obchodu a športovým aktivitám. Ako bývalý pretekársky plavec má bohaté skúsenosti s plávaním a rekreačne tiež s volejbalom, basketbalom a triatlonom. Vojta má rád tiež beh a funkčné kruhové tréningy. Niekoľkokrát týždenne ho môžete vidieť, ako vybehávať pražský Petřín a 3x týždenne v plaveckom bazéne.

 

 

Lucka je Swimaholic od roku 2011. Vyštudovala na UK FTVS odbor manažment športu s titulom Mgr. Ako rekreakčný športovec sa venuje plávaniu a joge. Jej najväčšou vášňou je však hádzaná a to ako česká aj medzinárodná. Vidieť ju môžete hrať za kluby v Prahe 4 a TJ Stará Huť.

Lucka má na starosť celú prevádzku kamennej predajne a e-shopu. Pomôže tiež ohľadom reklamácií, výmeny tovaru, fakturácia, objednávok a cenových ponúk.

 

 

 

Ondra je u nás od júla 2014. Ondra vyštudoval Obchodnú Akadémiu v Prahe a tiež ČZU v Suchdole. Naplno sa venuje športu a to predovšetkým futbalu. Inak rekreačne prevádzkuje bedminton, cyklistiku, basketbal, beachvolejbal, in-line korčuľovanie a tenis.

Ondra expeduje tovary a vytvára nové produkty. Môžete sa na neho obrátiť v prípade otázok na ktorejkoľvek tovaru a jeho dostupnosť.

 

 

 

V prípade akýchkoľvek nejasností sa na nás neváhajte obrátiť so svojou otázkou. Príjemný nákup Vám praje

 

Prevádzkovateľ obchodu Swimaholic

Vojtěch Krapítek

Všetky kategórie