Finis Axis Buoy

Finis Axis Buoy

Finis Finis
      4.3
28,68 €
Skladom
Dostupnosť:
Skladom
Výmena a vrátenie zdarma do 30 dní
Najširšia ponuka plaveckých potrieb
Sme odborníci a nadšení plavci
0908 08 86 38 (Po–Pia 9:00-18:00)

Popis tovaru

Finis Axis Buoy má dvojitý funkčný design, ktorý pomáha zlepšiť polohu tela vo vode. Tento plavák jednoducho upevníte mezi nohy alebo členky a tým posilňujete hornú časť tela. Plavák je špeciálne designovaný tak, aby nohy udržal na správnom mieste a aby ste sa vy mohli zamerať na správnu techniku. Plavák zlepšuje rotáciu v bedrách a vďaka ergonomickým otvorom drží nohy pri sebe.

Finis Axis Buoy je vyrobený z ľahkej EVA peny a má žltú farbu.

Plavecké piškóty sú všeobecne veľmi obľúbenou tréningovou pomôckou, rovnako ako aj mojou. Pri tréningu používam piškótu celkom často a plávam napríklad 200 metrov len kraulové alebo prsiarske paže. Pokiaľ si chcem plávanie s piškótou užiť ešte viac, pridám k tomu plavecké labky. Ako fanúšik piškót som sa teda na vyskúšanie tohto špecificky tvarovaného od Finisu veľmi tešil.

Piškóta Finis Axis má rozmery 25 x 6,8 x 13,5 cm a je vyrobená z klasickej ľahkej peny EVA. Oproti ostatným piškótam má jednu výhodu, a tou sú možnosti jej využitia. Môžete si ju dať klasicky medzi stehná alebo si môžete členky vsunúť  do otvorov v piškóte.

Vložením piškóty medzi stehná jednoducho dosiahnete nadvihnutie panvy, ktorá vám neklesá ku dnu a tak sa môžete plne sústrediť na prácu paží. Ak si s touto špeciálnou Finis Axis piškótou zafixujete členky, musíte sa okrem práce paží sústrediť tiež na spevnenie stredu tela. Po dlhšom plávaní s piškótou pri členkoch sa začínajú boky prepadať a je potrebné neustále vyvíjať silu na spevnenie držania tela v správnej vodorovnej polohe.Piškóta Finis Axis sa mi páči kvôli jej šikovnému prevedeniu a možnosti pohodlného zafixovania členkov. Túto piškótu odporúčam začiatočníkom, ktorým pomôže s nácvikom správnej polohy tela, ale aj skúseným borcom na posilnenie hornej polovice tela a v prípade posunutia piškóty k členkom aj spevneniu stredu tela a samozrejme na spestrenie tréningu.


EVA materiál (ethylén vinyl acetát) - Tento penový materiál je ohybný, pružný a ľahký. Je veľmi odolný, má nepremokavé vlastnosti a je tiež odolný voči UV žiareniu.

Parametre

Parameter Popis
Materiál EVA
Farba Žltá

Dotazy


Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Vložiť komentár

Vaše meno: *
Povinná položka
Váš e-mail: *
Povinná položka Neplatný e-mail
Komentár: *
Povinná položka
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
image Povinná položka
* povinné položky
Slovenská pošta
v stredu 19.08. u Vás
GLS
v stredu 19.08. u Vás

Hodnotenie zákazníkov

4.2

Žiadne dostupné hodnotenie. Buďte prvý!

Vložiť hodnotenie produktu

Vložiť hodnotenie produktu

Meno a priezvisko:*
Povinná položka
Váš e-mail:*
Povinná položka Neplatný e-mail
Počet hviezd:*
      Povinná položka
Hodnotenie:*
Povinná položka
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:*
captcha image Povinná položka
* povinné položky

Blog

Nepřehlédněte novou kolekci plavek Funkita/Funky Trunks na léto 2020

20.7.2020 Produktové tipy

Léto je v plném proudu a Funkita/Funky Trunks nás zásobila novou kolekcí plavek na léto 2020. Nechte se inspirovat novinkami a ukažte se u moře, nebo kdekoliv u vody, v nových barevných plavkách od Funkity! Podívejte se, co pro vás máme.

Reportáž z totálního plavání

26.6.2020

Pojďte se dnes podívat na jiný přístup k plavání. Připravili jsme pro vás reportáž z kurzu totálního plavání. Že nevíte, o co se jedná? Nevadí, zjistíte to z našeho dnešního článku s videem.

Rozcvička a strečink pro plavce

22.5.2020

Pokaždé, když se vydáváme plavat, tak někteří z nás mají pocit, že procházka cestou na bazén je dostačující přípravou těla ke sportovnímu výkonu. Potom se vyklidní cestou domů a tím celá akce končí. Zjistili jsme, že hodně plavců tuto úvodní a závěrečnou část tréninku podceňuje, proto jsme pro vás natočili video, kde se tomuto tématu věnujeme.

Bazénové desatero

27.4.2020

Jak se chovat na bazénu, aby všichni byli spokojeni? Připravili jsme pro vás video se základními pravidly. Pokud tyto pravidla už znáte, tak jedině dobře, ale neškodí si je připomenout.

Suchá příprava

19.3.2020

V dnešním článku si shrneme a podíváme se na suchou přípravu plavce. Proč je důležitá a co všechno obsahuje? Nezapomněli jsme také na vámi oblíbená videa, ve kterých budete mít možnost nahlédnout pod pokličku.

Finis

Společnost Finis bola založená v roku 1993. Finis je americký výrobca plaveckých potrieb pre pretekárských i rekreačných plavcov. Finis zahŕňa technické a inovačné produkty, ktoré skvalitňujú techniku plávania a zvyšujú výkonnosť. Výrobky Finis motivujú plavcov plávať lepšie, častejšie a chytrejšie. Výrobky napomáhajú zlepšiť techniku plávania.

Viac

Alternatívne tovary

Musíte vybrať variantu.