A sú tu ďalšie novinky od Areny!

Na sklade nám tento týždeň pristála plná debna noviniek od Areny! Plavky pre plavcov, plavkyne aj plavecký poter, dizajnovo krásne závodné okuliare, pohodlné papuče a veľa ďalších skvelých kúskov. Poďte sa pozrieť!

Horúcou novinkou sú plavecké okuliare, ktoré vám nielen zaistia dokonalé videnie pod vodou, ale sú aj dizajnovo krásne. Vybrať si môžete medzi čírymi alebo zrkadlovými sklami. Ako ukážka nám poslúžili ★Arena Python Mirror★, ale siahnuť môžete trebárs po pretekárskych okuliaroch ★ Arena Cobra Core ★ a ďalších.


 

Z dámskych plaviek odporúčame veľmi pohodlné ★Arena Graphic★ s dlhou životnosťou a niektoré dámy iste ocenia plavky ★Arena Dorian Strap★ sa zoštíhľujúcim efektom! Poďte si zvýšiť sebavedomie na bazéna. :-)

Počítame s prichádzajúcim letom a vieme, že niektorí páni sa radi kúpu v šortkách. Tak čo treba ★Arena Fundamentals Logo Boxer★? Prezradíme, že sú super pohodlné aj pre bežné nosenie. Na plavcov však nezabúdame a ponúkame nové Brief, shorty i Jammery, ako napríklad ★ Arena Urban Jammer ★.

 

No a čo deti? Na tie sa tiež nezabudlo :-) Máme tu veľa plaviek v pestrých farbách pre malé princezné a pretekárov. Ako ukážku sme vybrali krásne zladenú dvojicu dievčenských plaviek ★ Arena Takeover Junior ★ a chlapčenských ★ Arena Takeover Brief Junior ★.

Jar hrá všetkými farbami, a rovnako tak plavecké doplnky od Areny. Napríklad puzdrá na plavecké okuliare ★ Arena Goggle Case ★ ponúkame v modrom, žltom alebo ružovom prevedení.


 

V podobnom farebnom prevedení si môžete zaobstarať aj ľahké a pohodlné papuče. Máme ich tu pre dámy aj pánov, pre chlapcov aj pre dievčatá, máme skrátka papuče pre všetkých.

A kam to všetko dať? Farebne ladiť vám k výbave budú potrebné batohy ★ Arena Fastpack


 

Už viete, pre ktorý kúsok si k nám prídete? :-)

Sportu zdar!

Ája ze Sportexu
 Všetky kategórie