Recenzia

Reprezentant Tomáš Franta testuje plavecké ploutve TYR

4.11.2019 Recenzia

Náš swimaholic Franťák podrobil zátěžovému testu ploutve Hydroblade od Tyru na svém tréninku. Jak dopadly? Proč byste si je měli pořídit právě vy? 

Reprezentantka Kristýna Horská testuje plaveckou desku Funkita

30.10.2019 Recenzia

Zajímá vás test plavecké desky od Funkity? Swimaholička Kristýna pro vás jednu vyzkoušela a podrobila zátěžovému testu. Jak desku používá a jak se s ní plave?

Reprezentant Tomáš Franta testuje odporový pás Mad Wave

16.9.2019 Recenzia

Kdo jiný by měl testovat naše plavecké pomůcky, než top čeští reprezentanti? Swimaholic a znakařský machr Tomáš Franta si pro svou recenzi vybral odporový pás Mad Wave. Jak se mu s touto zajímavou pomůckou plave a jak ji doporučuje zařadit do tréninku? Čtěte a všechno se dozvíte.

Kde a jak se plave na Gran Canaria

19.3.2019 Recenzia , Zo zákulisia

Druhý díl z Kanárských ostrovů je venku! Už jste se určitě nemohli dočkat pokračování, které jsme slibovali v minulém díle. Dnes se podíváme trochu více na bazény, které můžete navštívit a jaké plavecké vybavení si vzít s sebou.

Proč vyrazit na ostrov Gran Canaria s plavkami?

14.3.2019 Recenzia , Zo zákulisia

Nebojíme se prošmejdit kdejaké místo na naší planetě a zjistit, kde se dobře plave. A tak jsme po šesti týdnech na ostrově Gran Canaria dali dohromady sedm důvodů, proč je toto místo pro plavce a triatlonisty zaslíbené. 

Recenzia: Ako sme testovali nekonečný bazén

24.5.2017 Recenzia

Jedného májového popoludnia sme sa vypravili otestovať Endless Pool Fitness Systems E500, moderný bazén s protiprúdom, Lucka ako plavec a ja ako plavec-začiatočník. Počasie nám prialo a plávanie bolo úžasné, obe sme si to užili! Poďte sa s nami pozrieť, ako taký nekonečný bazén vyzerá :-)

Recenzia: plutvy Finis Positive Drive Fins - nie sú pre každého

9.2.2017 Recenzia

Dnes sa dostávame k nejrozporuplnějšiemu kúsku z nášho Finis testovania. Plutvy Finis Positive Drive sú unikátne v tom, že sú vhodné pre všetky plavecké štýly. Teda aj na prsia. Tak sme sa tešili, až je vyskúšame priamo na bazéne.

Recenzia: Finis Posture Trainer - zaostrené na hlavu

7.2.2017 Recenzia

Ako nám pomohla plavecká vychytávka Finis Posture Trainer so správnou polohou hlavy? Tentoraz testovala naša plavkyňa Míša aj ja, pretože čo si budeme hovoriť - s polohou hlavy bojujú predovšetkým plavci v procese učenia ;-)

Recenze: centrálny šnorchel Finis, favorit každého tréningu.

26.1.2017 Recenzia

Plavecké šnorchle si získali popularitu už aj medzi hobby plavcami. Ako sa osvedčil ružový model od Finis? Odovzdávam slovo Míši;-)

Recenzia: packy Finis Instinct Sculling Paddles. Príjemné prekvapenie!

24.1.2017 Recenzia

Dneska pre vás máme 100% dievčenskú recenziu. Vyrazili sme na bazén vo dvojici, ja ako začínajúci zvedavý hobbík a moja kolegyňa Míša v úlohe profíka, ktorá závodne pláva už jedenásť rokov. Vzali sme si so sebou štvoricu plaveckých pomôcok od Finisu. Míša ich otestovala poriadnymi tempami, mojou úlohou bolo vyfotiť pomôcky a Míšu  :-)prevetrali sme tieto kvarteto pomôcok:

Recenzia: Plavecké okuliare MP Xceed - dobrá voľba pre pretekárov

8.12.2016 Recenzia

Ďalšou novinkou tohtoročnej sezóny sú plavecké okuliare Xceed z kolekcie MP. Aj tento výrobok mi robil spoločnosť pri poslednom testovaní produktov zo skladu firmy Sporteon.sk

Recenzia: Packy Aqua Sphere Ergoflex - pre zdatných plavcov

5.12.2016 Recenzia

Ďalším produktom z dielne itaské firmy Aqua Sphere, ktoré sme sa vydali otestovať, boli plavecké odporové packy Ergoflex.

Všetky kategórie