Ako vybrať špunty do uší?

25.11.2022 Radíme , Produktové tipy
Je to síce maličkosť, ale pre mnohých plavcov sú plavecké špunty do uší dôležitý doplnok. Pripravili sme pre Vás všetky dôležité informácie na jednom mieste. Zistite, ako si vybrať správne špunty do uší.

Ako vybrať plaveckú bójku?

25.11.2022 Radíme , Produktové tipy
Plavecká bójka je skvelým a stále obľúbenejším pomocníkom na otvorenej vode, pri diaľkovom plávaní alebo otužovaní. Plaveckých bójok je mnoho a bolo by dobré sa nich vyznať, aby ste si vybrali tú správnu.

Ako vybrať plavecký pás?

25.11.2022 Radíme , Produktové tipy

 

Plavecký pás je najobľúbenejšou plaveckou pomôckou pre výuku detí. Na rozdiel od plaveckého kruhu sa pás nemôže prepichnúť, neunikne z neho vzduch a dá sa na tele malého plavca ľahko stiahnuť sponou podľa potreby. V plaveckom kruhu dieťa pri plávaní balancuje, veľmi ľahko sa tak môže preklopiť či vykĺznuť. Práve z tohto dôvodu sú plavecké pásy bezpečnejšie než plavecké kruhy.

Ako vybrať plavecký šnorchel?

25.11.2022 Radíme
Plavecký šnorchel vídame v bazénoch stále častejšie, pretože sa stáva veľmi obľúbenou plaveckou pomôckou a tréningovým nástrojom. Stále je však okolo neho niekoľko otáznikov, ktoré pred jeho kúpou objasníme.

Ako vybrať plavecké packy?

14.11.2022 Radíme
Plavecké packy sú skvelým pomocníkom na spestrenie tréningu, zlepšenie techniky a posilnenie horných svalových partií. Paciek je však viacero druhov, podívajte sa, po ktorých siahnuť na prvé tempá, a po ktorých ako skúsený plavec. Aké sú druhy a v čom sa líšia?

Ako vybrať plavecké plutvy?

14.11.2022 Radíme
Plavecké plutvy sú skvelým spoločníkom pre začínajúcich i skúsených plavcov. Spestria Váš tréning, urýchľujú plávanie a pomáhajú držať správnu polohu tela vo vode. Viete, aké plutvy si vybrať, aby bol tréning radosťou a nie utrpením?

Ako sa starať o plaveckú čiapku?

14.11.2022 Radíme
Aj obyčajná plavecká čiapka ocení, ak sa o ňu budete pekne starať. Plavecká čiapka patrí k najobmeňovanejším potrebám z plaveckej výbavy. Po všetkom tom naťahovaní, nasadzovaní a vystavovaní chlóru a slnečnému žiareniu čiapka nevydrží dlhšie než niekoľko mesiacov a jednoducho sa rozpadne či roztrhne. Existuje však niekoľko jednoduchých krokov, ktorými môžete predĺžiť životnosť čiapky. Za odmenu potom bude plavecká čiapka spoločníčkou na mnoho uplávaných kilometrov. 

Ako si vybrať plaveckú čiapku?

14.11.2022 Radíme
Plavecká čiapka je skvelým spoločníkom pre všetkých plavcov bez ohľadu na ich výkonnosť. Už dávno neplatí, že kto pláva v bazéne s čiapkou, musí byť profesionálny plavec. Plaveckých čiapok je celý rad, rôznych materiálov, farieb, vzorov aj veľkostí. Poďte sa podívať, prečo si čiapku kúpiť a ako vybrať tú správnu. 

Ako vybrať plavecké okuliare

 
Kladiete si otázku, ako vybrať správne plavecké okuliare? V našom článku sa dozviete, ako pri výbere postupovať a aké sú možnosti pri výbere plaveckých okuliarov. Plaveckých okuliarov je celý rad, výber záleží na osobných preferenciách a tak nie je ľahký, ale z praxe popíšeme a vyberieme najobľúbenejšie, konkrétne modely, s ktorými máme tie najlepšie skúsenosti.

Ako sa starať o plavky?

19.10.2022 Príbehy plavcov

Plavky, rovnako ako ostatné oblečenie, majú špeciálne požiadavky na údržbu a pranie. Tu sa dozviete, ako sa starať o Vaše nové plavky, aby vydržali čo najdlhšie a zachovali si svoje vlastnosti.

Ako sa starať o plaveckých okuliarov?

30.8.2022 Radíme

Práve ste uplávali prvé bazény s novými okuliarmi a nemôžete si vynachváliť, ako krásne držia a ako dobre sa cez ne pozerá? Aby to takto vydržalo čo najdlhšie, je potrebné okuliarom venovať určitú starostlivosť. Zistite, ako svoje plavecké okuliare správne udržiavať

Plávanie s deťmi - ako vybaviť malých plavcov

Výprava, ako na týždennú dovolenku, tašky všetkých možných veľkostí a Vy ste zničení ešte skôr, než vyrazíte. Vziať deti k vode nemusí však byť nutne stresujúca záležitosť. Stačí len vedieť, čo pre deti zbaliť a ako ich pripraviť. A my by sme Vám radi pomohli, aby ste si tieto chvíle spoločne s Vašimi ratolesťami užili a netápali vo výbere plaveckých potrieb.
 
 
 
 
 

Všetky kategórie