Dvojdielne plavky nemusia byť bikiny!

Vonku svieti slniečko, ideálna príležitosť vyraziť na vonkajší bazén a pri plávaní sa opáliť! Ale kto by chcel mať bruško zakryté jednodielnymi plavkami? A plávať v bikinách, ktoré sa rozväzujú a stále niekam padajú? Nezmysel! Máme šťastie, že dvojdielne plavky môžu mať aj športový strih a ešte byť krásne farebné a sexi! Pozrite :-)


 

Funkita si ide vo farbičkách!

Ak radi priťahujete pozornosť, určite siahnite po plavkách od Funkity. Táto austrálska značka je preslávená svojimi pestrofarebnými až bláznivými vzormi a nikdy nesklame. Čo model to originál!

Všetky plavky majú športový strih, podprsenka teda ponúka potrebnú oporu, plavky nikam nepadajú a krásne držia. Navyše majú športový chrbát, ramienka sú väčšinou do kríža, preto plavky poskytujú maximálnu slobodu pohybu pri všetkých plaveckých spôsoboch. U plaviek od Funkity môžete u niektorých modeloch nájsť veľmi atraktívne kríženie ramienok, čo hovoríte napríklad na chrbát plaviek ★Funkita Stacked Up★?

Väčšina plaviek potom má klasické ramienka do kríža, ktoré sú veľmi jednoduché, nepletú sa a umožňujú neobmedzenú prácu ramien a paží, preto si plávanie s nimi naozaj užijú i športové plavkyne. Po športe však priamo v plavkách môžete pokojne rovno na pláž, pretože ich vzory naozaj zaujmú! Mrknite napríklad na ★ Funkita Colour Cubes ★, tie sa na slnečnej pláži budú vynímať!

Speedo podporuje ekológiu

Značka Speedo nedávno prišla s radom H2O Active, ktorú stále rozširuje. Čím je špecifická? Plavky v tejto rade sú vyrobené z unikátneho materiálu POWERFLEX ECO, kde celých 78% tohto materiálu tvorí vlákno econyl. Jeho pôvod by sme našli v starých rybárskych sieťach a plastoch, ktoré ležia nevyužité v oceáne. Speedo teda zavádza recykláciu a eco-friendly prístup aj do plavkového priemyslu. 

Samozrejme nezabúda na krásny dizajn. Už skôr sme predstavovali plavky ★Speedo Luna Vision★, ktoré sú nesmierne sexy a vďaka svojmu kvalitnému materiálu tak aj dlho vydržia!


 

Tohtoročnou novinkou sú kúsky radu H2O Active Fizz, ktoré možno využiť  na plávanie, aj na cvičenie. V ponuke máme dva druhy horných a dva druhy spodných dielov, ktoré predávame samostatne. Je teda len na vás, ako si tieto krásavce nakombinujete ;-)

Hydra Fizz Crop Top★ ★Ultra Fizz Crop Top

Hydra Fizz Brief★ ★ Hydra Fizz Sport Short

Dámy, je skrátka z čoho vyberať, pretože ponuka krásnych dvojdielnych plaviek je široká!

Vyberte si tie pravé a hurá na vonkajšie bazény!

Nech to pláva!

 Všetky kategórie