Fotoreportáž: Ako sa u nás fotia produkty?

Sme špeciálka, a preto sme špeciálne. Veľa produktov na náš e-shop si sami fotíme, aby vyzerali čo najlepšie a ukázali sa vám naozaj tak, ako vyzerajú v reáli. Môžete teda veriť, že farby zodpovedajú realite a navyše zdôrazníme každý detail plaviek či okuliarov. Pozrite sa, ako také fotenie prebieha :-)

Najprv je potrebné obliecť modelku. Prečo sa neoblečie sama? Pretože je to figurína.


 

Plavky musia figuríne dokonale padnúť. Všetko je nutné narovnať a uhladiť do posledného záhybu. Potom prichádza na rad hra so svetlami. Kam umiestniť figurínu, aby mala najlepší pozadí? Ako nastaviť osvetlenie a ako svetelnosť na foťáku? Skúšame a skúšame, kým nie je všetko úplne dokonalé. A potom hurá na fotenie!

 

 

Čoskoro sa vrháme na fotenie okuliarov. Naša modelka k tomu nepotrebuje ani plavky, ani nohy, preto o všetko prichádza. Za to čiapočka aj okuliare musia sedieť úplne presne.

 

 

Samozrejme nezabúdame ani na pánov, preto prichádza na rad náš model - tiež figurína. Obliecť plavky, urovnať na patričných miestach a už cvakají jeden snímok za druhým - spredu, zboku, zozadu, detail nápisu, no nič nám neunikne :-)

 

 

Potom nasleduje práca pri počítači, kedy je fotografia potreba orezať a vymazať tela figurín, aby vás nezaujali ich vypracované svaly, ale mohli ste sústrediť všetku pozornosť na plavky.

 

No a výsledky? :-)

 


Nech to pláva!

Ája ze Sportex partyVšetky kategórie