Funkita & Funky Trunks, alebo hitparáda farieb skladom!

Hurá! Práve sme naskladnili hromadu noviniek od Funkity a Funky Trunks. A Austrálčania opäť nesklamali! Farby a vzory sú jedna báseň, sami nevieme, ktoré plavky sú krajšie. Skvelým doplnkom sú potom ich čiapočky s obrázkami a vtipnými hláškami. Tak rýchlo, poďme sa na tú nádheru pozrieť :-)

Funkita dopraje dámam opálenie

Funkita má naozaj pestrú paletu vzorov a farieb a tú vnukla aj dvojdielnym plavkám. Dámy, ktoré sa chcú v lete opáliť, ale pritom si zaplávať v športových plavkách, majú jej plavkami splnené obe tieto priania zároveň. Podprsenky dvojdielnych plaviek majú športový strihy, ponúka podporu a zároveň poskytujú slobodu pohybu. Sú tak skvelé, že ich nebudete chcieť zložiť! Môžete ich teda použiť napríklad aj na beach volejbal či pri prechádzke na in-line korčuliach, skrátka ich použitiu sa medze nekladú.

Mrknite na dúhové ♦ Crystal Wave ♦ alebo diabolsky príťažlivé ♦ Diamond Devil

 

Funkita v jednom kuse

Originálne vzory nájdeme aj u jednodielnych plaviek, ktorým zostali navyše známe originálne strihy. Širšie ramienka, úzke ramienka alebo príťažlivý criss cross strih chrbta, stačí si vybrať. A k tomu pre Funkitu typické pestré farby a netradičné vzory, ktorými na bazéne rozhodne zaujmete.

Pozrite si nádherné ♦ Diamond Devil ♦ alebo pestrofarebné ♦ Basket Case ♦ s originálnymi chrbtom.

 

Funky Trunks alebo farbičky aj pre pánov

Ani na pánov sa nezabudlo, preto aj oni môžu na pláži či pri bazéne oslňovať atraktívnymi strihmi aj nevšednými vzormi. Na pláž či plaváreň sa skvele hodia plavky strihu trunks s veľmi minimalistickými nohavičkami, zatiaľ čo na bazén športový plavci využijú skôr plavky strihu jammer.

Mrknite na priliehavý ♦ Water Warrior ♦ alebo na športové ♦ Trunk Team

  

Doplnky sú dôležité!

Nielen plavkami môžete na bazéne zaujať! Z vody často vykukuje len hlava, poďte na ňu nasadiť originálnu a vtipnú čiapočku.

Z farbičiek a motívov si určite vyberú dámy aj páni

     

A do čoho to všetko dať?

Funkita aj Funky Trunks sa vytiahli s novými plaveckými batohmi. Tie sú nielen v krásnom dizajne, ale hlavne majú hŕbu praktických kapsičiek, vďaka ktorým oddelíte mokré veci od suchých, okuliare ochránite od škrabancov a olovrant vám zostane čerstvá v izolovanom vrecku.

Nežný dizajn pre dámy a moderné farby pre pánov

 

A to rozhodne nie je všetko! Nahliadnite do sekcie Novinky a pozrite si celú ponuku Funkity aj Funky Trunks.

Veríme, že vás títo Austrálčania svojou prehliadkou dostanú!

Nech to pláva!

 
 
 
 


Všetky kategórie