Máme novú posilu - kráľovnou skladu je Sabča

Sabča vplávala do Sporteon partie na konci februára a hneď sa ponorila do podzemných vôd - teda do nášho skladu. S príchodom vašich objednávok ihneď šikovne nájde požadovaný tovar a behom chvíľky sú plavky a ostatné tovary zabalené v úhľadných balíčkoch a frčí k vám.


 

Sabča, krátko sa nám predstav, kto vlastne si?

V auguste mi bude 24 a narodila som sa v Prahe. Baví ma toho veľa - keď to nejako zhrniem, tak asi najviac autá a motorky, zvieratká, šport (futbal, tenis, plávanie, SNB, lyže), prechádzky a môj priateľ. Pred týmto zamestnaním som si pár prác už skúsila - a všetky boli fajn a dali mi niečo nové. Som skôr technický typ a veľa sa zaujímam o auto-moto, takže som sa držala skôr v tejto oblasti.

 

Práca v sklade je celkom mazec :). Máš prehľad, koľko objednávok denne asi vyexpeduješ k našim zákazníkom?

Pretože tu ešte nie som moc dlho, tak nemám veľký prehľad, ale podľa môjho odhadu si myslím okolo 30 objednávok denne.

 

S tovarom si tam ale moc nepokecáš. Nevadí ti niekedy absencia kolegov v sklade? Alebo si rada, že ťa nikto neotravuje zbytočnými small Talkmi? :-)

Tak to je pravda, že si nepokecám, ale nijako veľmi mi to nevadí, som skôr introvert, ideálne pre mňa je vziať si slúchadlá, pustiť si muziku a robiť, čo je potrebné.

 

 

Všimla som si, že slúchadlá od mp3 takmer nevyndávaš z uší. Čo najradšej počúvaš?

To si si všimla dobre, muzika ma napĺňa a mám ju rada. Ale nejaký vyložene vybraný štýl nemám, počúvam od všetkého trochu - na čo je práve proste nálada ....

 

Jazdíš na koncerty, si skalný fanúšik?

Na koncerty ani veľmi nejazdím - na niekoľkých som bola s kamarátmi, ktorí ma vytiahli - ale nie som nejaký veľký fanúšik, ale ak by sa jednalo o nejaký moto zraz, tak tam by ste ma určite stretli.

 

Logická otázka - aký máš ty sama vzťah k vode a plávaniu?

Tak vodu milujem od malinka a plávanie mi vôbec nie je cudzie. Keď som vo vode, tak som v podstate stále pod vodou, som proste taký vodný živel!

 

Čo robíš obvykle po práci, čo ťa baví?

No tak najlepšie "hodiť sebou na gauč" a pohodička .... ale néé: zvyčajne idem za svojím priateľom a vymýšľame nejaký program spolu - prechádzku, kino, výstavu, šport - a tak ako relax …

 

 

Aké ročné obdobie máš najradšej a prečo?

Najradšej mám leto. Nielen preto, že mám narodky, ale je to všetko také veselé, farebné, optimistické, a tak jednoducho "Fajn."

 

Máš nejaký kariérny sen? Čo by si raz rada robila?

Môj veľký sen je mať raz vlastný podnik najlepšie v oblasti auto-moto, v osobnom živote potom samozrejme mať spokojného muža a šťastnú rodinu :)

 

 

Keby si si na pustý ostrov mohla vziať len tri veci, ktoré by to boli a prečo?

Ty jo, to je zapeklitá otázka: D ... .vôbec nejako neviem - pre mňa najdôležitejšia je môj partner a rodina, sú pre mňa základ môjho šťastia a zázemie, a tým aj spokojnosti. Teraz zrovna neviem, čo ďalej ... .. ale potom asi teda to auto: D

 

 

Díky!

Ája, Sporteon

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 


Všetky kategórie