Máme novú posilu na sociálne siete a marketing, poďte sa zoznámiť s Ajou

V marci pribudla do Sporteon partie ďalšia nová tvár, a to je Ája, vďaka ktorej viete, čo sa u nás deje a čo je nové. Má totiž na starosti marketing a obľúbené sociálne siete. Poďte sa s ňou zoznámiť! :-)


 

Aja, odkiaľ si k nám priplávala?

Ak to vezmeme geograficky, tak priamo z brány do našich Krkonôš, z mesta Trutnova. Krásne miesto v krásnom kraji, na ktoré nedám nikdy dopustiť a stále sa tam veľmi rada vraciam. Ak by sme to vzali pracovne, tak som teraz nejaký piatok pracovala v PR.

 

Dalo by sa teda povedať, že si vyrástala na horách?

Určite dalo. Lyže mi na nohy rodičia pripli v troch rokoch, v podobnom veku som jazdila na bicykli a víkendové výlety do hôr či do skál boli pravidelným programom. Niet sa teda čomu diviť, že som si k horám vypestovala veľmi pozitívny vzťah, ktorý mi zostal dodnes.

 

 

Teda milovníčka hôr a športov? Čo všetko robíš?

No je toho celkom dosť, mám rada rôznorodosť :) V zime predovšetkým bežky, občas si aj zalyžujem, ale nedávno ma oslovili hlavne skialpy. Po zvyšok roka striedam najviac in-line korčule a bicykel. Na tom sa od vlaňajška učím aj techniku ​​v teréne, tak dúfam, že tento rok príde nejaké zlepšenie. Rekreačne ma tiež baví lezenie, je to super pocit, sedieť na vŕšku slnkom vyhriatej skaly. No a keď prší, tak idem na umelú lezeckú stenu, bedmintonový alebo squashový kurt či do bazéna.

 

Tu sa teda ponúka otázka, čo ty a plávanie?

Noo, neutopím sa. Voda ma desne baví, ale v bazéne sa pohybujem iba štýlom - prsia. O kraul sa občas pokúsim, ale okamžite sa začnem topiť. Takže dúfam, že s prácou vo Sporteone príde aj zlepšenie tejto situácie. Začala som najdôležitejším krokom - kúpila som si super plavky! :)

 

Na akých najvyšších horách si bola?

No boli to fakt tie najvyššie, vlani som bola totiž v Himalájach. Nie že by som zrovna zdolávala osemtisícovky, ale ono sedieť si na päťtisícovke, desiatovať a pozerať, ako z modrej oblohy miznú posledné mraky a nad tebou sa týči dominantný Everest, je neskutočný zážitok :)

 

 
   

Aká je tvoja ideálna dovolenka?

S partiou kamarátov vo veľkom aute, kam sa zmestia nielen ľudia, ale aj výbava na lezenie, bájky či lode na splavovanie vody. Večer párty pri ohni, noc pod širákom a ráno lúče slnka a vôňou kávy z moka kanvičky. Čo viac si priať :)

 

Čo robíš, keď práve nesportuješ?

Spím alebo jem, to ma fakt baví :)

 

Čo fakt nemáš rada?

Čakanie vo fronte a neumyté riady v dreze.   

 

 
Díky a sportu zdar!
Ančí ze Sportex party
 
 


Všetky kategórie