Máme veľa nových plaveckých okuliarov a vieme, ako na ich zahmlievanie

Našu predajňu zaplavila vlna nových plaveckých okuliarov, jedny krajšie ako druhé. Máme okuliare pre pretekárov, okuliare pre dámy aj pánov, ale aj kvalitné okuliare, ktoré ponúka skvelý pomer cena / výkon. Hovoríte si, že je jedno, čo máte na očiach, že sa všetky časom zahmlievajú? Prinášame aj tip, ako si s týmto problémom poradiť! :-)


 

Plavecké okuliare sú neoddeliteľnou súčasťou každého plaveckého tréningu, ale aj rekreačného plávania. Veď kto by chcel mať oči plné chlórovanej vody, nevidieť na cestu a následne vrážať do stien a do ľudí? :-) Pozrite sa preto, čo nové pre vás máme.

Michael Phleps pro profíky

Okuliare Michael Phelps sú jasnou voľbou pre tých, ktorí potrebujú jasné videnie pre dosahovanie špičkových výkonov. Sú vhodné ako pre tréning, tak pre preteky a nikdy nesklamú. Vyberať môžete hneď z niekoľkých farebných variácií.

 

Kameleon od Aqua Sphere pre neho i pre ňu

 

Modely Kameleon od Aqua Sphere sú okuliare pre každodenný tréning a aktívne plávanie. Ponúka niekoľko farebných kombinácií, z ktorých si určite vyberú dámy aj páni. Tieto okuliare sa rýchlo stanú vašimi spoločníkmi pri rozjazde plaveckej kariéry alebo len na cestu za vysnívanou postavou.

 

 
Emme - kvalita za dobrú cenu
 

 

Chcete okuliare ktoré ponúkajú dobrý pomer cena / výkon? Potom sa určite nebojte siahnuť po českej značke Emme. Kvalitné okuliare v rôznych farebných kombináciách u nás kúpite už od 190 korún a rozhodne vás nesklamú. Okuliare dobre sedia a chvíle v bazéne si s nimi určite užijete!
 
Osvedčená kvalita od Speedo
 

Pri výbere okuliarov Speedo sa rozhodne nepomýlite. Pánske, dámske, detské, s čírymi sklami alebo tmavými a navyše v mnohých farbách. Okuliare vhodné pre aktívne plávanie, ale aj pre tých, ktorí chcú dosahovať skvelý výkon. Príďte si k nám vybrať :-)

 

A čo keď sa zahmlieva? Máme na ne sprej!

Zahmlené okuliare môžu znepríjemniť chvíle strávené na bazéne. Sú chvíľe keď nič nevidíte a pomaly vrazíte do ostatných plavcov. Ale kto to má čistiť po každom druhom bazéne? :-)

 

Máme radu - používajte antifogové spreje. A ako na to?

 

Často sa pýtate, ako správne aplikovať antifogový sprej. Tak sme tu s nápovedou ;-)
1. Potrebujete len dve veci - svoje brejličky a antifogový sprej. My sme použili tento: https://www.swimaholic.sk/mad-wave-antifog-spray/
2. Nastriekajte vrstvu ANTIFOG na vnútornú stranu očníc (stačí cca 2 streky na každú očnicu), dovnútra očnice nesiahajte rukou  ani handričkou
3. Nechajte okuliare s antifogovou vrstvou chvíľu uschnúť
4. Na záver okuliare pod tečúcou vodou vypláchnite
 

 

A je to! Preto neváhajte, stavajte sa pre okuliare a sprej a nech to pláva!

Ála ze Sportex party
 


Všetky kategórie