Nakombinujte si dvojdielne plavky podľa svojho

„Spodok sedí, vršok nie. Vršok sedí, spodok nie. Dneska na túto farbu nemám náladu, vzala by som si inú. Keby som ju mala. "Skrátka a dobre, ak nemáte možnosť zakúpiť si horný a spodný diel zvlášť, poskytujú dvojdielne plavky moho strastí. Týmto strastiam však bude nadobro koniec. Teraz sa vám dostáva takmer neobmedzenej slobody namixovať si horný a spodný diel podľa svojich predstáv. :-)

Namiešať si vlastný plavkový koktejl na našom e-shope ponúka hneď niekoľko značiek.

Začnime novinkami od Tyru, u ktorých sa to pestrými farbami a zaujímavými motívmi len hemží. Zaujímavým modelom je Tyr Modena, od ktorého máme horný aj spodný diel. To vás ale vo vašej kreativite nemusí vôbec nijako obmedzovať, nakombinovať si ho môžete s ktorýmkoľvek iným modelom.

Ak preferujete decentnejšie modely, vďaka horným dielom Solid Brites si prídete na svoje. Tie opäť môžete nakombinovať s inými decentnými modelmi, trebárs Solid Bikini Bottom, Solid Active alebo s inými vyššie spomínanými farebnými modelmi. K dispozícii sú však aj dámske šortky od Tyru Boca Chica. Pestrofarebné kúsky Sumatra, Enso, Glitch či Oceania Pacific možno skombinovať s pestrými spodnými dielmi ako Drift, Whaam, Oceania Cove alebo Enso.

 

 

Možnosť ľubovoľne si jednotlivé diely nakombinovať ponúkajú aj plavky Funkita. Z príkladov takých modelov uveďme Best Cellar, Predator Party, Lime Light, Knitty Gritty, ale aj horúcu novinku Midnight Marble či Fireworks.

Možnost libovolně si jednotlivé díly nakombinovat nabízejí i plavky Funkita. Z příkaldů takových modelů uveďme Best CellarPredator PartyLime LightKnitty Gritty, ale i žhavou novinku Midnight Marble či Fireworks.  

 

Zvlášť spodný a zvlášť horný diel tu máme aj od Areny. Konkrétne ide o zaujímavý horný diel Crop Think a spodný diel Unique.

Speedo síce veľa kombinačných možností neponúka, aj napriek tomu si však niektoré modely tejto značky môžete namixovať podľa vlastných predstáv. Nejde však o štandardné plavky, ale o modely z rady H2O Active, ktoré môžete využiť pri plávaní, ale aj pri iných športových aktivitách vo vode, ale aj mimo nej. K takýmto modelom patria Hydra Fizz alebo široká škála modelov Stormza.

Zvlášť dolní a zvlášť horní díl tu máme i od Areny. Konkrétně jde o zajímavý horní díl Crop Think a spodní díl Unique.

Speedo sice mnoho kombinačních možností nenabízí, i přesto si však některé modely této značky můžete namixovat dle vlastních představ. Nejde však o standardní plavky, ale o modely z řady H2O Active, jež můžete využít při plavání, ale i při jiných sportovních aktivitách ve vodě, ale i mimo ni. K takovým modelům patří Hydra Fizz nebo široká škála modelů Stormza.

A ako čerešničku na torte sme si nakoniec nechali zbrusu novú značku na našom e-shope, plavky Turbo, ktoré sa u nás môžu pochváliť dvojdielnym modelom Boom.


 


Všetky kategórie