Výmena a vrátenie do 30 dní
Najširšia ponuka plaveckých potrieb
Sme odborníci a nadšení plavci

Nakombinujte si dvojdielne plavky podľa svojho

„Spodok sedí, vršok nie. Vršok sedí, spodok nie. Dneska na túto farbu nemám náladu, vzala by som si inú. Keby som ju mala. "Skrátka a dobre, ak nemáte možnosť zakúpiť si horný a spodný diel zvlášť, poskytujú dvojdielne plavky moho strastí. Týmto strastiam však bude nadobro koniec. Teraz sa vám dostáva takmer neobmedzenej slobody namixovať si horný a spodný diel podľa svojich predstáv. :-)

Namiešať si vlastný plavkový koktejl na našom e-shope ponúka hneď niekoľko značiek.

Začnime novinkami od Tyru, u ktorých sa to pestrými farbami a zaujímavými motívmi len hemží. Zaujímavým modelom je Tyr Modena, od ktorého máme horný aj spodný diel. To vás ale vo vašej kreativite nemusí vôbec nijako obmedzovať, nakombinovať si ho môžete s ktorýmkoľvek iným modelom.

Ak preferujete decentnejšie modely, vďaka horným dielom Solid Brites si prídete na svoje. Tie opäť môžete nakombinovať s inými decentnými modelmi, trebárs Solid Bikini Bottom, Solid Active alebo s inými vyššie spomínanými farebnými modelmi. K dispozícii sú však aj dámske šortky od Tyru Boca Chica. Pestrofarebné kúsky Sumatra, Enso, Glitch či Oceania Pacific možno skombinovať s pestrými spodnými dielmi ako Drift, Whaam, Oceania Cove alebo Enso.

 

 

Možnosť ľubovoľne si jednotlivé diely nakombinovať ponúkajú aj plavky Funkita. Z príkladov takých modelov uveďme Best Cellar, Predator Party, Lime Light, Knitty Gritty, ale aj horúcu novinku Midnight Marble či Fireworks.

Možnost libovolně si jednotlivé díly nakombinovat nabízejí i plavky Funkita. Z příkaldů takových modelů uveďme Best CellarPredator PartyLime LightKnitty Gritty, ale i žhavou novinku Midnight Marble či Fireworks.  

 

Zvlášť spodný a zvlášť horný diel tu máme aj od Areny. Konkrétne ide o zaujímavý horný diel Crop Think a spodný diel Unique.

Speedo síce veľa kombinačných možností neponúka, aj napriek tomu si však niektoré modely tejto značky môžete namixovať podľa vlastných predstáv. Nejde však o štandardné plavky, ale o modely z rady H2O Active, ktoré môžete využiť pri plávaní, ale aj pri iných športových aktivitách vo vode, ale aj mimo nej. K takýmto modelom patria Hydra Fizz alebo široká škála modelov Stormza.

Zvlášť dolní a zvlášť horní díl tu máme i od Areny. Konkrétně jde o zajímavý horní díl Crop Think a spodní díl Unique.

Speedo sice mnoho kombinačních možností nenabízí, i přesto si však některé modely této značky můžete namixovat dle vlastních představ. Nejde však o standardní plavky, ale o modely z řady H2O Active, jež můžete využít při plavání, ale i při jiných sportovních aktivitách ve vodě, ale i mimo ni. K takovým modelům patří Hydra Fizz nebo široká škála modelů Stormza.

A ako čerešničku na torte sme si nakoniec nechali zbrusu novú značku na našom e-shope, plavky Turbo, ktoré sa u nás môžu pochváliť dvojdielnym modelom Boom.


 


Všetky kategórie