Nová kolekcia volejbalových topánok Asics 2013

Volejbalová sezóna 2013 nám začala príchodom novej kolekcie Asics.

Začala nám chodiť nová kolekcia volejbalových topánok od značky Asics! Tento rok sme si povedali, že ako volejbalová špeciálka by sme mali trošku do topánok zainvestovať a tak sme si tentoraz patrične dopriali. Takže, na čo sa vlastne môžete v našej ponuke tešiť a čo sa zmenilo oproti minuloročným modelom?
 

Asics Gel Sensei 4

 
Na pánskych topánkach Asics Gel Sensei 4 nedošlo tohto roku k žiadnej zmene a možno sme aj radi, že nedošlo k žiadnym zmenám. Asics Gel Sensei vnímame ako volejbalovú legendu, ktorá podľa nášho názoru nepotrebuje ďalšie zmeny. Zmena sa týka iba farebnosti a to z minuloročnej oranžovo-bielej na tohtoročnú zeleno-bielu. Dostupné sú v klasickom prevedení aj v MT po členky.
 
Vďaka pevnosti a stabilite sú tieto topánky konštrukčne stavané prevažne pre volejbalistov, ktorí sa pohybujú na sieti, tzn. smeč a blok. 

Asics Gel Sensei rok 2012

Asics Gel Sensei rok 2013
 
S dámskymi modelmi Asics Gel Sensei 4 je to rovnaké, z minuloročných modro-bielych na tohtoročné tyrkysovo-biele. Dámska topánka v prevedení po členky nám ešte neprišla, ale je isté, že dostupná bude.
 
Dámske Asics Gel Sensei rok 2012 Dámske Asics Gel Sensei rok 2013

Asics Gel Volley Elite 2

 
Na topánkach Asics Gel Volley Elite 2 došlo k najväčším zmenám. Oproti minulému modelu Acics Gel Volley Elite došlo k úplnému prepracovaniu a s tohtoročným modelom nemá nič spoločné. Veľkým pozitívom je, že Elitky sú dostupné v prevedení MT po členky, a to dokonca aj v dámskej verzii, čo minulý rok tento model vôbec neposkytol. Dámske Volley Elite 2 máme zatiaľ na ceste.
 
Asics Gel Volley Elite rok 2012 Asics Gel Volley Elite rok 2013
Topánka Asics Gel Volley Elite 2 je určená skoro pre všetkých volejbalistov na všetkých postoch. Technologicky je spracovaná tak, že hráčom dovoľuje maximálny pohyb vo vertikálnom i horizontálnom smere. Kombinuje technológiu topánok Asics Gel Sensei a ostatnej sálovej obuvi.
 
Pri predvádzacej akcii v Asicse nám bolo dokonca povedané, že topánka bola vyvíjaná v spolupráci s holandskou volejbalovou reprezentáciou. Po testoch a rôznych ďalších meraniach topánka Asics Volley Elite 2 preukázala až o cca 2cm vyšší a 4cm dlhší výskok
 
Bohužiaľ, zatiaľ ich osobne vyskúšané nemáme, ale na sezónu určite plánujeme test :-). Na ceste máme takisto množstvo topánok značky Mizuno, o ktorých budeme určite tiež informovať. Viac nabudúce...


Všetky kategórie