Novinka pre súťažných plavcov – TYR Avictor

Chcete pri pretekoch vyčnievať z davu, upozorniť na seba a užiť si sebavedomie vyšpikované až k vrcholu vďaka inovatívnym technológiám a úžasnému vzhľadu? Ak práve na všetko z predchádzajúcej otázky súhlasne prikyvuje, potom by vaším ďalším krokom mala byť návšteva produktovej stránky s plavkami Tyr Avictor.

Aj keď tieto plavky máme aj v obyčajnej čiernej farbe, nechýba nám ani modely, z ktorých vzhľadu vám jednoducho spadne sánka, pretože vyzerajú ... jednoducho úchvatne.

Úplne úžasný vzhľad

Prznajme si to, súťažné plavky obvykle esteticky mnoho nevynikajú. Iste, nemôžeme nepochváliť snahu výrobcu Speedo, ktorého mnohé modely z radu LZR Racer Elite alebo LZR Racer X naozaj vynikajú nadštandardne, ale závodné modely od Tyru sú skrátka fantastické.

Je síce pravda, že v prvom rade záleží na tom, akými schopnosťami sa vo vode preukážete, ale prečo svoje výkony nepodporiť aj vynikajúcim vzhľadom.

Model Tyr Avictor Venom aj Omaha schválený plaveckou federáciou FINA dokazuje, že pretekárske plavky môžu byť ako technologicky vyspelé, tak krásne. Vy sa tak vďaka tomuto modelu môžete pyšní nielen na svoje výkony, ale aj na to, ako vyzeráte.

Vyberie si každý

Teda muži aj ženy. Dámy majú na výber medzi modelmi s otvorenými chrbtom a modelmi s chrbtom uzatvoreným. Mužom sú potom k dispozícii jammery.

Najvyspelejší model od Tyru

Je nám jasné, že vzhľad nie je všetko, preto nebudeme vychvaľovať do nebies len to, ako plavky vyzerajú, ale aj inovatívne technológie tohto modelu.

Na vývoji plaviek sa podieľali špičkoví profíci z oblasti plávania, aby sa zabezpečilo, že plavky svojmu nositeľovi poskytnú podporu, aby dosiahol maximá svojich schopností. S tým súvisí aj fakt, že tieto plavky sú považované za najvyspelejší model, ktorý značka Tyr vyrobila.

Pozrime sa teda na to, čo z plaviek Tyr Avictor robí taký vyspelý model:

  • Technológie, ktoré pomáhajú udržať tú najlepšiu pozíciu tela vo vode.

  • Hydrofóbne technológie zabraňujú vsakovaniu vody do plaviek, voda vďaka tomu obklopuje štruktúru plaviek, čo v konečnom dôsledku znižuje trenie a poskytuje plavcovi lepšiu kĺzavosť a tým i rýchlosť.

  • Plavky sú vysoko kompresné. To má za následok zlepšenie stability plavcovho telesného stredu, bez toho, aby plavky nejako obmedzovali slobodu pohybu.

  • Plavky rýchlo schnú.

  • Samozrejmosťou je pre tieto plavky neuveriteľná ľahkosť a pohodlie.

  • Technológia Super Flex Bonding zaistí, že sa švy plaviek a teda aj ich tkanina dokonale prispôsobí plavcovmu telu, takže plavec si bude pripadať, ako keby na sebe mal druhú kožu.Všetky kategórie