Nový skladový systém pre väčší prehľad

Presnejšie sklad a prehľadnejšie objednávky vďaka novému skladovému systému:-Zistitečo máme skladom na jeden klik.

Novinka: Predstavujeme nový skladový systém

Odteraz zistíte jedným kliknutím, čo máme skladom. Fyzicky skladom, vedľa kancelárie, nie virtuálne na e-shope, a pritom "u dodávateľa". Pozrite sa, v čom sú výhody pre vás!

 
Na začiatku novembra prešiel Sportex jednou z najväčších zmien vo svojej histórii - zaviedli sme skladový systém Vario, ktorý prepojil náš sklad a náš e-shop v reálnom čase. Ak teda na e-shope uvádzame, že máme niečo (tovar, veľkosť, farebnú variantu) skladom, skutočne to skladom máme. Virtuálnom dostupnosť sme dali definitívne zbohom. Čo ponúkame, to máme za múrom kancelárie, nie v sklade dodávateľa 300 km ďaleko.
 
Takto to vyzerá v reáli:

Náhľad varianty, ktorá je skladom

Náhľad varianty, ktorá nie je na sklade

Takto si budete môcť urobiť obrázok, kedy vám tovar príde a či máme všetko naozaj skladom. Navyše na konci objednávky sa vám ešte raz dostupnosti zrekapitulujeme, takže vy vidíte, koľko položiek z vašej objednávky sklade máme a koľko nám ich chýba.

 
Čo z toho plynie? na nepatrné výnimky sa vám pri nákupe nestane, že objednáte tovar skladom a my sa vám ozveme späť s ospravedlnením: Nemáme.

Schválne, skúste si to - objednajte:-)

Nie je to však len o viditeľnosti dostupnosti na eshope, ale problematika je ďaleko obsiahlejší. Vario je u nás teraz ako strážny pes, čo nám držia stálej skladové zásoby. Znížili sme tak výpadky nedostupných produktov a strážime si tak optimálnu zásoby s čo najmenšími výpadkami. Čo iste oceníte tiež. :-)

 

 

 


Všetky kategórie