Podporte boj proti rakovine prsníka nákupom pomôcok TYR PINK

Americká značka TYR má stále početnejšiu fanúšikovskú základňu aj v slovenských bazénoch. Ďalšie sympatie si u nás získala tým, že nie je ľahostajná k osudom žien, ktoré bojujú s rakovinou prsníka. Preto prichádza s ružovou kolekciou TYR Pink. Za každé zakúpené plavky či plaveckú pomôcku z kolekcie TYR PINK pošle 5 dolárov na výskumné centrum rakoviny prsníka (Breast Cancer Research Foundation). Poďte si vybrať svoj ružový kúsok a podporiť dobrú vec, boj proti rakovine prsníka nákupom pomôcok TYR PINK

Plavecká doštička TYR Pink Kickboard

Dostatočne veľká plavecká doska z penového materiálu EVA vám pomôže pri efektívnom tréningu nôh a vyladenie správnej techniky kopu.

 

 

Piškót TYR Pink Pull Float

A pre tréning hornej polovice tela a techniky zábere rúk je tu krásny a ľahučký piškót v ružovej farbe.

 

Ultraľahký plavecký šnorchel UltraLight Snorkel Pink

Keď sa chcete plne sústrediť na plaveckú techniku a neriešiť otáčania hlavou pre nádych ... Tento šnorchel vyfarbený do ružovej je naviac ultraľahký (180g) a vyrobený z odolného a antialergénneho materiálu DURAFIT.

 

Dámske plavky TYR Viper Diamondfit

Nádherné športové plavky pre dámy, ktoré hľadajú pohodlie a funkčnosť. Plavky majú antibakteriálnu podšívku a sú spíchnuté z materiálu, ktorý je chloruodolný a stálofarebný.

 

 

Dámske plavky TYR Xenon Diamondfit

Ďalší model z PINK kolekcie - skvele sedí a hodí sa aj na intenzívne tréningy. Oboje plavky navyše máme v zľave a môžu byť vaše za krásnu cenu.

 

Tak ktorým kúskom podporíte boj proti rakovine prsníka Vy?

Anči zo Sportex partieVšetky kategórie