Priplávali nové Speedo plavky, radosť pozerať sa na ne!

Práve k nám dorazila nová kolekcia plaviek Speedo, jedny krajšie ako druhé. Vybavte sa na ďalšiu plaveckú sezónu a vrhnite sa do trénovania v nových plavkách. Rad Fit ponúka plavky, ktoré vďaka kompresným panelom aktivujú potrebné svalstvo a vy dosahujete lepších výkonov. Špeciálne plavky pre dámy vedia krásne vytvarovať postavu, a dokonca máme v ponuke aj jedny pre budúce mamičky! Poďte sa mrknúť, čo na vás u nás čaká :-)


 

Speedo Fit & Body Positioning

Rad Speedo Fit vznikala v spolupráci s poprednými športovcami a plavci, preto plavky podporujú vysoké výkony. Plavky s technológiou Body Positioning, ktorou sa táto rada pýši, vám totiž pomáhajú udržať správnu plaveckú polohu vo vode. Tým, že sa nemusíte toľko aktívne sústrediť na udržanie tela vo vodorovnej polohe, získavate viac priestoru na zdokonaľovanie plavecké techniky, ktoré môžete naopak venovať viac pozornosti.

Ako to ty plavky robia? Jednoducho tak, že ich súčasťou sú kompresné panely. Tie spevní kľúčové svaly, čím vás donúti držať telo v správnej polohe.

Pre dámy ponúka túto výpomoc napríklad Speedo Fit Kickback alebo Speedo Fit Splice Xback. Tieto plavky majú kompresné panely na bokoch, všitou podprsenku, ktorá zaisťuje dokonalú podporu a širšie ramienka pre maximálne pohodlie a slobodu pohybu.

 

Plavky pre pánov majú na stehnách a okolo pása špeciálnu podšívku, ktorá umožní kompresiu nôh a základné podporu svalov, vďaka čomu vás núti udržať správnu plaveckú polohu. Z noviniek v našej ponuke sú to napríklad Speedo Fit Power Form Jammer alebo Speedo Fit Splice jammer.

 
 

Špeciálne pre dámy

Niektoré dámy samy so sebou nie sú skrátka spokojné, veľakrát zbytočne, ale poznáme to všetci. Práve pre nich sú potom tou pravou voľbou plavky Speedo AuraGleam, ktoré nielen vďaka svojmu dizajnu, ale predovšetkým vďaka tvarovacím vláknam krásne tvarujú a opticky zoštíhľuje postavu. Samozrejme, je isté obdobie, kedy sa dámy za bruško naozaj nehanbí, a to tehotenstvo. Speedo myslí aj na nich, máme preto v ponuke plavky Speedo Essential Grace Maternity, ktoré sa prispôsobia rastúcemu brušku.

 

Ona a on na bazéna

Ste pár a chcete to na bazéna ukázať? Potom siahnite po plavkách Speedo Allover V Jammer alebo Speedo Allover V Aquashort pre neho a Speedo Solar Gleam Allover Powerback pre ňu.

 

Farbičky pre deti

Myslíme aj na našich najmenších, preto je v novej kolekcii aj niekoľko detských plaviek v pestrých farbách. Všetky detské plavky sú z príjemných materiálov, dobre sedia a dobre schnú, preto si s nimi deti chvíle na bazéne skutočne užijú. Malých plavcov iste zaujmú Speedo Ignition Flare Allover Jammer Junior a dievčatá poteší žiarivo farebné Speedo Electric Ball Allover Splashback alebo princeznovsky ružovej Speedo Lunar Pop Allover Splashback.

 

A to rozhodne nie je všetko! Mrknite na celú ponuku noviniek Speedo na našom sklade a vyberajte :-)

Športu zdar a nech to pláva!

 
 
 
 


Všetky kategórie