Recenzia: packy Finis Instinct Sculling Paddles. Príjemné prekvapenie!

Dneska pre vás máme 100% dievčenskú recenziu. Vyrazili sme na bazén vo dvojici, ja ako začínajúci zvedavý hobbík a moja kolegyňa Míša v úlohe profíka, ktorá závodne pláva už jedenásť rokov. Vzali sme si so sebou štvoricu plaveckých pomôcok od Finisu. Míša ich otestovala poriadnymi tempami, mojou úlohou bolo vyfotiť pomôcky a Míšu  :-)prevetrali sme tieto kvarteto pomôcok:

Začíname labkami, ďalšie recenzie pribudnú do konca týždňa;-)

Plavecké labky Finis Instinct Sculling Paddles

Tieto labky pre mňa neboli žiadnou novinkou, pretože som s nimi už niekoľkokrát plávala. Ak hľadáte labky, s ktorými sa pri zábere posuniete o 4 metre, tak tieto labky to nebudú, ale nenechajte sa zmiasť. Tieto labky síce nie sú žiadne veľké lopaty, ale veľmi dobre s nimi natrénujete správny záber.

Je krásne cítiť a poznať, kde je problém v zábere ruky a o to viac sa plavec musí sústrediť na správnu techniku. Ďalšie plus je, že sa labky veľmi rýchlo nasadia a neškrtia vás žiadne sťahovacie gumičky.

Možno si hovoríte, že stále padajú z dlane, ale akonáhle začnete plávať, tak na ruke držia a obavy môžete nechať vo vlnách za sebou. Pýtate sa, aký spôsob je dobré s týmito labkami plávať? Nie je potrebné dlho premýšľať, pretože s týmito labkami od Finisu môžete plávať všetky štýly bez akýchkoľvek problémov.

+ Pomáhajú "cítiť vodu"

+ Nie sú veľké, tým pádom nebolí ramená

+ Rýchlo nasadenie aj skladaní

Míša & AncsaVšetky kategórie