Školský rok klope na dvere. Vybavte deti na školské plávanie!

Je to tak, školský rok sa nezadržateľne blíži, čo pre nejedné dieťa znamená aj školské plávanie. A to je predsa super vec! :-) Plávanie totiž zdraviu prospieva ako iný šport nie a navyše je to aktivita, u ktorej si deti užijú aj veľa zábavy. Nemalému množstvu rodičov však môže na čele robiť vrásky, čo deťom zaobstarať, čo budú potrebovať a kde to zaobstarať. Odpoveď ale máte priamo pred nosom.

A to doslova. :-)

Plavky pre malé plavkyne

Aj keď nás billboardy, katalógy a rôzne ďalšie internetové či televízne reklamy masírujú pohľadom na ženy v bikinách, bikiny sú pre športové plávanie úplne nevhodné. Dievčatá by si tak mali zvykať na športové jednodielne plavky a práve také by mali mať aj počas školského plávania. Aj také jednodielne športové plavky môžu vyzerať úplne skvelo. To dosvedčuje svojimi modelmi nejeden výrobca, ako je Speedo, Funkita, Arena i Mad Wave.

Niečo pre juniorských plavcov

Aj mnoho modelov plaviek pre chlapcov sa pýši jedinečným vzhľadom. Na výber pri tom chlapci majú hneď z niekoľkých strihov - brief v klasickom strihu, aquashort s krátkymi nohavicami do polovice stehien, ale strih jammer s dlhým strihom.

Krásne sú pre chlapcov nielen plavky značky Speedo, ale i Funky Trunks, Aqua Sphere alebo Arena.

Detské okuliare

Detské okuliare padnú na detskú tvár, ktorej sa skvelo prispôsobia. Deťom tak nenatečie voda do očí, takže si vaši potomkovia plávanie a vodné radovánky úplne dokonale užijú.

Vynikajúce sú okuliare Speedo Rift, Futura Biofuse, Aqua Sphere Seal Kid, ale aj mnoho ďalších modelov os Finis, Tyr či Swans

Štýlové čiapky

Ak chcete ochrániť vlásky svojich detí pred pôsobením chlóru a predísť tomu, aby deťom pri plávaní padali vlasy do očí, nie je nič lepšie ako im zaobstarať plaveckú čiapku. A že nosenie detských čiapok nemusí byť žiadna nuda, to dokazujú takí výrobcovia ako Emme, Tyr, BornToSwim alebo Finis.

A to nie je všetko...

... mnohým ľuďom, deťom tiež, vadí, keď im zatečie voda do uší, ktoré potom zalieha, alebo do nosa. Aj na tento problém máme riešenie. Sú ním špunty do uší a stipce na nos.

Po plávaní je potrebné sa poriadne vysušiť, preto by školákom nemal vo výbave chýbať ani rýchloschnúci uterák. Tie totiž skvele sajú vodu, sú priestorovo nenáročné a ako pomenovanie uterákov napovedá, rýchlo schnú.Všetky kategórie