Sme v tom až po kolená! Mrknite na nové plavky Arena.

Ako už nadpis naznačuje, dorazila k nám nová kolekcia plaviek Arena, a nie je ich práve málo. Predstavíme vám preto plavky všetkých možných strihov, farieb i vzorov, ktoré oslovia dámy, pánov, ale aj vaše ratolesti, ktoré si obľúbili plávanie.

Plavky sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý plavkám prepožičiava vysokú odolnosť voči pôsobeniu chlóru. Plavci tiež ocenia skvelý dizajn, pohodlie a maximiálnu slobodu pohybu pri plávaní.

"Pavúčia" kolekcia Spider

Túto kolekciu už od pohľadu vystihuje veľmi špecifický vzor, ktorý pripomína pavučinové vlákno. Keď však nahliadneme pod povrch týchto "pavúčich" plaviek, zistíme, že rýchlo schnú a odolajú chlóru a slnečnému žiareniu, za ktorý je zodpovedný materiál s názvom MaxLife. Vďaka tomuto materiálu sú plavky vhodné pre každodenný tréning a navyše dokonale padnú.

Ženy sa môžu v bazéne predviesť v jednodielnych plavkách Spider Booster, ktorých dizajn je doplnený o pekné tenké ramienka v ružovej farbe.

Pre mužov máme pripravené plavky všetkých možných strihov, od minimalistického strihu Brief cez Short až po Jammer. Posledné menované na vás čakajú v dvoch farebných variantách, a to v čiernej a modrej.

Pokiaľ chcete do pavúčich vzorov obliecť aj svoje deti, len do toho. Aj pre nich máme skladom plavky s týmto vzorom - jednodielne dievčenské plavky Spider Junior a Spider Junior Short a Jammer.

Pre dámy

Dámy vo svojej plaveckej výbave iste ocenia plavky, ktoré opticky zoštíhlia ich postavu. To zaručí model Microcarbonite One Piece Grey s modrými prúžkami po stranách. O pohodlné nosenie a plávanie sa potom postará aj všitá podprsenka. Ak vás lákajú trochu živšie farby, potom siahnite po modeli Backwash alebo Nebula.

Oslnivé plavky pre pánov

Zaujímavé modrošedé prvky, v ktorých na bazéne bezpochyby oslní nejeden muž, nájdete na plavkách Microcarbonite Short Grey, červenou farbou je potom ozdobený model Microcarbonite Jammer Black.

Výrobca nezabudol ani na juniorských plavcov

Je to tak. Aj deti si prídu na svoje. Malé plavkyňe sa predvedú v štýlových plavkách Neon. Chlapcom skvele padnú plavky Shed. Všetky odolajú pôsobeniu chlóru a slnečnému žiareniu aj po každodennom používaniu vďaka materiálu MaxLife.

Pre príležitostných alebo rekreačných plavcov na tréningy maximálne 2x týždenne sú určené plavky Sumo Jammer pre chlapcov a Phenix pre dievčatá, vyrobené z materiálu Maxfit.

A to rozhodne nie je všetko! Mrknite na celú ponuku noviniek Arena na našom sklade a vyberajte :-)

Športu zdar a nech to pláva!Všetky kategórie