Výhody dvojdielnych tréningových plaviek

Nech už sa pripravujete na súťaž alebo len plávate preto, aby ste sa udržali v kondícii, je treba mať tie správne plavky. Dávnejšie to bola pre ženy jednoznačná a vlastne aj jediná voľba - jednodielne plavky. Jediné, v čom ženy mali na výber, bol vzor a farba plaviek. 

Doba však pokročila a možnosti taktiež. Preto si dámy už nemusia vyberať len z jednodielnych tréningových plaviek. K tréningu totiž skvelo poslúžia aj plavky dvojdielne, a že ich na Sporteone máme! Dvojdielne tréningové plavky možno nemálo z vás z viacerých dôvodov uvíta viac než jednodielne.

Ohromujúce a štýlové

Čo si budeme rozprávať, jednodielne plavky sú tak trochu staromódne, nie? Oproti tomu dvojdielne tréningové plavky vyzerajú oveľa modernejšie. Samozrejme si nebudeme nič nahovárať, oko nejedného muža môžu dvojdielne plavky priťahovať ako magnet, čo nemusí byť každej žene po chuti. Tak či tak, ak máte svoje telo radi a nebojíte sa ho ukázať, dvojdielne plavky sú ako stvorené pre vás.

Medzi dvojdielnymi športovými plavkami si vyberie naozaj každá. Disponujú totiž nepreberným množstvom strihov a štýlov, tvarov, farieb a vzorov, takže uspokojí preferencie každej plavkyne.

Stačí len zavítať do kategórie Dvojdielne plavky na našom e-shope a pred očami sa vám rozohrá doslova hra farieb a strihov, ktorej budete len ťažko odolávať. Tak napríklad taká Funkita je povestná svojimi hravými vzormi. Nezaostáva však ani svetoznáma značka Speedo alebo taliansky nováčik na našom trhu, Jaked.

Elegantné, podmanivé a odvážne, to sú vlastnosti dvojdielnych plaviek, vďaka ktorým sa vám pri vašom tréningu určite dostane patričnej pozornosti.

Tešte sa na pohodlie

S tréningovými dvojdielnymi plavkami sa môžete tešiť na úžasnú slobodu pohybu. Vďaka nim sa budete cítiť pri plávaní a iných športoch oveľa viac slobodná, než v plavkách jednodielnych. Napriek tomu však dvojdielne plavky perfektne padnú, bezpečne obopnú vaše telo a nikdy vás počas športových aktivít nesklamú. Vďaka inovatívnemu dizajnu aj športové bikiny ponúkajú neobmedzený rozsah pohybu.

Tkanina, ktorá odolá

Športové dvojdielne plavky sú väčšinou vyrobené z rovnakých materiálov ako ich jednodielný súrodenci, nemusíte sa preto báť, že by vydržali menej ako klasické športové plavky. Ani tie dvojdielne modely preto nestrácajú po čase svojho používania tvar a ich farby neblednú. Chloruodolné materiály sú totiž samozrejmosťou, a vy tak máte istotu, že plavky zostanú naozaj dlho ako nové.

Nie len na trénovanie

Keď práve trénujete vonku na otvorenej vode, môže sa stať, že si chcete dať na pár minút šlofíka a chvíľku chytať bronz pri vode. To ide s jednodielnymi plavkami o niečo horšie vzhľadom k tomu, koľko toho z tela zahaľujú. Tento problém však s dvojdielnymi modely plaviek odpadá. A navyše tieto tréningové bikiny neurobia žiadnu hanbu ani na dovolenke, takže si ich môžete pribaliť so sebou k moru.

Vidíme teda, že tréningové bikiny môžu byť perfektnou voľbou pre plavkyne, ktoré chcú spojiť šport so štýlom a ozdobiť svoje telo niečím výnimočným.Všetky kategórie