Záplava batohov je tu!

S nadchádzajúcim jeseňom je čas častých návštev plaveckých bazénov alebo začínajúci semestrálny výcvik v plávaní. Školáci sa vrátia do školy a na víkendové výlety potrebujú zabaliť nejaké ďalšie bundy. Je to náhoda, že náš obchod a sklad práve zatopili batohy a tašky rôznych veľkostí, značiek, vzorov a farieb! Príďte sa pozrieť na niektoré tipy, ktorým ťažko odolať :-)


 

Arena - nielen batohy, ale aj cestovné tašky alebo kufre

Batohy Arena sú praktické a priestranné, takže sa hodia na akýkoľvek výcvik na plávanie, ale aj na bežné nosenie. Napríklad Arena Fastpack ponúka nielen moderný vzhľad a veľa užitočných vreciek, ale plavci ocenia najmä spodnú samostatnú kapsu, ktorá je veľmi dobre vetraná a preto je vhodná na mokré veci alebo obuv.

Ak uprednostňujete viac ramenných vreciek alebo potrebujete stredne veľkú batožinu na víkendový výlet, prejdite do priestoru Arena Spiky Bag. Má kapacitu 25 litrov a môžete v ňom uložiť všetky pomôcky na plávanie.

Ak idete na dlhé výlety a chcete si vziať všetky svoje plavecké vybavenie a viac, je lepšie mať kufor. A ak chcete ešte vyzerať športovo, choďte do boxu Arena Fast Cargo, ktorý naozaj ponúka dostatok miesta.

  

 

Funkita a Funky Trunks - bazén a škola

Austrálčania nedávno prišli s novými batohmi pre dámy aj pánov. Sú praktické a majú veľa vreciek. So špeciálnym vreckom sa nemusíte obávať vášho notebooku, pretože je oddelený od mokrej veci, zatiaľ čo druhé vrecko má chladiaci účinok, takže si môžete dať občerstvenie v ňom, ktoré trvá čerstvé na celý tréning. Batohy majú pohodlný polstrovaný chrbát a pohodlné ramenné popruhy. Dámy určite ocenia jemný dizajn Funkita Backpack Mint Dreams a moderné farby Funky Trunks Backpack Night Lights.

 

Speedo - Mesh Bagy a krásne batohy

Ak vyťahujete veľa mokrého plaveckého vybavenia z bazéna, budete milovať klasický sieťový vak, ktorý sme už testovali pre vás. Nová taška Deluxe Ventilator Mesh je kompletná s predným vreckom na zips a pohodlnými popruhmi na prenášanie.

Novinkou v našom obchode sú teraz farebné varianty obľúbeného modelu Speedo T-Kit Teamster. Okrem výberu farieb ponúka praktické vrecko na notebook, odnímateľné mokré vrecko alebo extra vankúšik. S kapacitou 35 litrov môžete vložiť veľa vecí, ktoré môžete bezpečne uložiť v mnohých vreckách rôznych veľkostí. Batoh má pohodlný polstrovaný chrbát, bedrové a prsné popruhy, takže je tiež vhodný na prenášanie ťažších vecí alebo dlhších turistických výletov.

A to nie je všetko ...

Tieto obľúbené sú ďaleko od konca! Praktické mesh bagy na mokré predmety, rovnako ako pekné batohy a tašky tiež ponúkajú TYR, Aqua Sphere, Finis a Funkita a Funky Trunks. Takže neváhajte a vyberajte :-)Všetky kategórie