Zhodnotenie roka 2021

Začiatok roka 2021 sa niesol nielen v duchu zavretých bazénov, ale aj v duchu očakávaní
novej plaveckej sezóny, ktorej sme sa nakoniec dočkali až v polovici mája. 
Mnohí plavci vzdali čakanie na otvorenie bazénov a začali sa otužovať a plávať v prírodných vodách. I napriek všetkým týmto reštrikciám a obmedzeniam nemôžeme minulému roku nič vytknúť.
 
 
 
 
Podarilo sa nám preniknúť na ďalšie trhy a tak si u nás môžete urobiť objednávku už v 14 krajinách. Tri z nich sú zatiaľ v plienkach a čaká nás ešte množstvo práce. V roku 2022 sa môžete tešiť na ďalšie nové swimaholické produkty. Okrem čiapok, plutiev, paciek, uterákov a posilňovacích setov pre vás chystáme naše Cool oblečenie v spolupráci s českými grafikmi a ilustrátormi a takisto špeciálnu, limitovanú edíciu produktov s valentínskou, halloweenskou a vianočnou tematikou. Ale nemôžeme vám predsa prezradiť všetko!
 
Naša vízia sa nijak nezmenila a stále vám chceme prinášať novinky zo sveta plávania a tie najlepšie a inovatívne produkty tak, aby vás plávanie stále bavilo, mohli ste si vyskúšať jedinečné produkty a cítili sa ako ryby vo vode.
 
A ako sa nám v uplynulom roku darilo?
 
Celkom sme vám odoslali vyše 21 tisíc objednávok. Vymenili sme si s vami 14 tisíc e-mailov. Telefónne slúchadlo sme pre vás zdvihli 6 500 krát. Na sklade pre Vás máme neustále viac než 15 000 produktov a v tomto roku plánujeme navyšovať skladovú kapacitu na dvoj- až trojnásobok. Minulý rok sa viac než 11 000 z vás mohlo pochváliť novými okuliarmi, 10 000 vkĺzlo do nových plaviek a ďalších 6 000 schovalo vlasy pod novú plaveckú čiapku. A takto môžeme pokračovať až k antifogovým sprejom.
 
A preto vám všetkým patrí veľké ďakujem, za vašu dôveru a za to, že v tom plávate s nami.


Všetky kategórie