Zoznámte sa s Ančou Chytilovou, s novou tvárou sportex partie

Odo dneška je nás o jednu Sportexáčku viac - do našej partie prichádza Anča, tvorkyňa obsahu všetkého druhu čo sa týka športu. Podrobili sme ju menšiemu výsluchu, nech sa spoznáte;-)

Anča, prezraď čitateľom, čo u nás vlastne budeš robiť.

Stanem sa strážkyňou blogu, takže nabudúce už sa budem pýtať ja teba, Vojto;-) Postarám sa o to, aby ste mali prehľad o všetkom zaujímavom a novom zo sveta plávanie. Často ma nájdete aj na Facebooku a Instagramu, kde si s vami budem písať. Ale stretnete ma aj na predajni alebo pri bazéne, pretože sa rada stretávam s ľuďmi tvárou v tvár. Rozhovory, workshopy, recenzie - na to všetko sa už veľmi teším!

 

Tvoj prvý kontakt s vodou a plávaním?

Tak to viem presne. Prvé tempo som si strihla v roku 1988 vo škopku na záhrade, kde nás rodičia nechávali čvachtat. Regulárne plávať som sa ale naučila sama až v dvanástich, rodičia sú neplavci a nejako ma to nemal kto naučiť. Plávanie ma šialene chytilo vlani, dosť mi pomohlo pri zotavovaní zo zdravotných neduhov. Preto pre mňa bude vždy dosť srdcovou športovnou dosciplínou, hoci nemám nijako oslnivý štýl. Zatiaľ! :-)

Čo ťa nebaví?

Small talk, vytierať podlahu a robiť niečo len preto, že "sa to robiť má". Ja na normy všeobecne vôbec neverím, všetci sme podľa mňa úplne v poriadku a "normálne", aj keď robíme niečo tzv. "Nenormálne".

A čo máš naopak rada?

Mám rada akciu a pohyb, a preto často športujem - bicykel, korčule, badminton, plávanie, výstupy - čokoľvek. Tiež si stále spievam (to som teda pri pohovore zatajila ...), rada tancujem, aj keď nepoznám ani jeden tanečný krok, často niečo niekde zapisujem, a užívam si spoločnosť ľudí. Som vlastne taký aktívny, chápavý a milujem ľudí so speváckymi sklonmi.

Otázka za milión! - Čo by si si kúpila za milión?

Postavila by som ihrisko pre dospelých s barom! Dosť ma totiž baví sledovať, ako sa v dospelých ľuďoch prebudí číra detská radosť, keď si po rokoch treba sadnú na hojdačku. Mňa to bavín strašne, tak to robím často;-)

 
 
 

5 vecí, ktoré by si si vzala na pustý ostrov (desiatuje a plavky tí pribalíme my)

 

Notes, ceruzku, gitaru, spevník "Ja pesnička" a obrovskú prenosku plnú mojich priateľov.

 

Obľúbený kúsok z nášho e-shopu ...

 

Tak tu mám jasno - štipec na nos od Speeda! Nepoznám nič krajšie, ako plávať pod hladinou bruchom nahor a sledovať nočnú oblohu nad podolským bazénom. A to všetko bez vody v nose, absolútne geniálné, skúste to aj vy...

 

Vďaka a nech sa ti u nás páči!

 

Vojta

 


Všetky kategórie