Štartujeme výpredaj plaviek! Ktoré kúsky so zľavou 20% odporúčame?

Do mesiaca sa u nás blysne nová kolekcia športových plaviek Speedo a Arena. A to znamená, že staršia kolekcia musí uvoľniť miesto. Cez sedemdesiat modelov pre dámy, pánov, chlapcov a slečny preto zdobia ceny so zľavou 20%. S Ondrejom a Luckou vám teraz ukážeme naše vlastné výpredajové kúsky za babku;-)

Lucka hneď vedela, pre čo siahnuť ...

Lucčin favorit

"Ja mám najradšej pestré dámske plavky Arena Cores. A prečo? Pretože mám rada, keď je pri bazéne plno farieb. Čierne plavky sú elegantné, ale už sme si ich užili až až. K týmto plavkám krásne ladia modré papučky od Speeda, vlasy by som schovala pod ružovú silikónovou čiapočku a vo výbave by mi nechýbala ešte oranžová doštička, nech mám pestré nielen plavky, ale tiež samotný tréning;-) Tak to bolo za mňa, Anča, ukáž, čo tam máš ty ... "

Čo sa páči Anče?

"Ja idem tiež naisto! Už nejaký ten piatok kukám po plavkách Speedo Monogram. Modrá farba, tú ja fakt môžem, navyše v kombinácii s neónovo žltou ... Tiež som rada v bazéne, hoci plaveckú techniku ešte len nacvičujem. K plavkám ešte nejakú čiapočku v rovnakej farbe a tiež speeďácké papuče. Tie totiž nie sú nikdy od veci, pretože aj v krásnych plavkách vám na bazéne môže prejsť noha. Vyskúšané za vás :-) Na predajni ma hypnotizujú packy Michael Phelps, farebne k môjmu setu sedí dokonale, ale je pravda, že do vody by som si vybrala menšiu veľkosť. A ja odovzdávam slovo Ondrovi, nech nám ukáže nejakú chlapskú sadičku;-) "

  

Ondrov chlapský set

"Vďaka za slovo, dámy! Dosť sa mi páči kombo zelenej a čiernej farby, takže by som išiel do Jammer Speedo Fit Pinnacle. Za tú cenu sú to parádne plavky pre všetkých fanúšikov dlhších nohavíc, medzi ktoré patrím aj ja. A hlavne mi pripomínajú jamajskú vlajku, to je 10 plusových bodov navyše! :-) Rád si tréning spestrím plávaním s plutvami, tieto od Mad Wave mi k plavkám sedí, a keď do toho prihodím ešte okuliare Aqua Sphere Vista, myslím, že módna polícia nemôže nič namietať. A navyše si v tom všetkom zaplávem fakt parádne. "

 

Do Sportex party patrí aj naša tímová sučka Joplinka. Tá pláva výlučne vo svojom čiernočiernom kožuchu, ale verte, že keby si mala vybrať svojho výpredajového favorita, volila by plavky s motívom jedla alebo lovnej zveri. A tak sme vybrali za ňu;-) Speedo sa totiž zvieracích motívov nebojí, za zľavnenú cenu zaobstaráte nádherné dievčenské plavky Speedo Jaguar Frogs a k nim treba čiapočku Speedo Slogan Print Cap.

  

Tak to sú modely, ktoré by sme si so zľavou 20% zaobstarali my. Vyberte si aj vy nové plavky do výbavy a Blysknite sa na bazéna. Šťastnú ruku pri výbere!

 

Vaše Sportex partia

 Všetky kategórie