Tipy na darčeky na Vianoce pre plavcov

Vianoce sa rýchlo blížia a my pre Vás máme inšpiráciu na tie najlepšie vianočné darčeky pre plavcov. V tomto článku nájdete tipy na darčeky pre mužov, ženy aj deti, na darčeky praktické aj univerzálne, ktoré sa hodia každému. 

Darčeky pre profesionálnych plavcov

Pre plavcov-pretekárov tu máme skutočne veľký výber. Záleží iba na tom, čo Vám alebo Vašim blízkym medzi pomôckami chýba. Poďme sa pozrieť, o čo môžete poprosiť Ježiška, alebo čo dať deťom ako prekvapenie:

Okuliare Cobra Ultra Swipe – voľba, s ktorou nešliapnete vedľa. Tieto okuliare miluje väčšina plavcov a nemôžu si ich vynachváliť. Vyberať môžete z niekoľkých farieb.

Okuliare Speedo Fastskin Hyperelite - ďalšie veľmi obľúbené okuliare. Najpredávanejšie okuliare v našom e-shope, ktoré určite budú patriť k najlepším darčekom.

Povlečenie Swimming pool - ktorý profi plavec by si neprial mať bazén aj doma. Povlečenie je vyrobené z veľmi príjemného materiálu a nemusí sa žehliť.

Plavecké plutvy Arena Powerfin Pro – najobľúbenejšie plutvy súčasnosti. Nájdete ich u nás v niekoľkých farbách.

Plavecká doska - občas je treba kúpiť novú dosku, tak prečo nie napríklad práve na Vianoce ako darček. Určite nespravíte chybu s plaveckou doskou Arena ani s doskou Funkita Smash Mouth. Podľa nás je dobrá voľba aj naša plavecká doska Swimaholic.

Batoh – batôžok, do ktorého sa zmestia všetky pomôcky, alebo si do neho plavec zabalí veci na víkendovú súťaž. Máme hneď niekoľko tipov, Arena Fastpack alebo limitku Arena Spiky Backpack, super farebný Funkita Lake Acid Elite Squad Backpack a nakoniec Mad Wave Lane Backpack.

Darčeky pre hobíkov a kondičných plavcov

Okuliare Aqua Sphere Kaiman - veľmi obľúbené plavecké okuliare, ktoré ponúkajú skvelý pomer cena/výkon. Môžete si vybrať z mnohých farieb rámov i skiel. A nakoniec majú univerzálny tvar, takže sedia takmer každému.

Okuliare Arena Tracks Mirror - ďalšie veľmi obľúbené okuliare, ktoré majú nastaviteľný nos. Ideálne pre toho, kto chce v lete plávať vonku (majú dymové sklá so zrkadlovou úpravou).

Plavecká čiapka Long hair cap - darček pre dámy s dlhými vlasmi. Čiapka je vyrobená špeciálne na dlhé vlasy, na zadnej strane má vytvarovaný extra priestor na vlasy.

Packy Arena - packy sú jedna z prvých plaveckých pomôcok, ktorú si kondiční plavci kupujú. Sú dobré na posilnenie rúk a na tréning správneho záberu.

Swimaholic doska - hoci plaveckú dosku väčšina ľudí podceňuje, je to nenahraditeľná plavecká pomôcka.

Plavecký vak Mad Wave - kam všetky tie veci dať? Zbavte svojich blízkych aj seba igelitky a začnite chodiť na plaváreň s plaveckým vakom, do ktorého sa zmestí všetko, čo potrebujete.

Water Bottle - pitný režim je dôležitý aj pri plávaní.

 

Darčeky pre deti

Od plaviek, cez okuliare, až po hračky do vody. To všetko nájdete tu.

Z dielne Swimaholic

Ak chcete urobiť radosť sami sebe, napríklad novými pomôckami alebo čiapkou, určite sa mrknite na naše produkty. Medzi najnovšími nájdete packy, šnorchel, handričky na okuliare či dokonca kľúčenku.

Vianočná klasika

A ak by ste náhodou stále nevedeli, tak sa spoľahnite na klasiku, máme aj ponožkyVšetky kategórie