Plavecké packy Arena Vortex Evolution green

Plavecké packy Arena Vortex Evolution green

Arena Arena
      3.3
26,62 €
Skladom
Dostupnosť:
Skladom
Výmena a vrátenie do 30 dní
Najširšia ponuka plaveckých potrieb
Sme odborníci a nadšení plavci

Popis tovaru

Plavecké labky Arena Vortex Evolution sú nevyhnutnou tréningovou pomôckou každého plavca. Tieto plavecké labky Arena sú vo veľkosti M a L. Majú väčšiu záberovú plochu ako samotná dlaň, tým majú väčší odpor vo vode a tréning sa tak stáva intenzívnejším. Aj napriek väčšiemu záberu sú labky skonštruované tak, aby znižovali napätie v ramene. Sú tiež vyrobené, na rozdiel od iných plaveckých labiek, pre každú ruku zvlášť a pomocou obrázku ľahko spoznáte, ako správne patria. Obzvlášť vhodné sú pre silový tréning s posilnením horných končatín. Drobné otvory v častiach plaveckých labiek zaisťujú lepší cit pre vodu.

Možnosti nastavenia remienku pre plavecké labky Arena Vortex Evolution

Plavecké packy Arena Vortex Evolution

Súčasťou plaveckých labiek sú tiež silikónové prúžky čiernej farby pre uchytenie ruky. Tieto prúžky môžete nastaviť presne podľa vašich potrieb. Plavecké labky Arena Vortex Evolution sú vyrobené z materiálu polypropylén, majú zelenú farbu a na nezáberovej strane je vytlačené logo Arena

Sada silikónových remienkov na plavecké labky Arena Vortex Evolution

Plavecké packy Arena Vortex Evolution

Šírka labiek je 18,5 cm a dĺžka 23 cm vo veľkosti L

Šírka labiek je 17,5 cm a dĺžka 19,5 cm vo veľkosti M.

Poznámka: k recenzii boli použité labky v žltej farbe, jedná sa však o rovnaký model.

Labky Arena Vortex mám už niekoľko rokov a veľmi som si ich obľúbil. Labky sú dostupné vo veľkostiach M a L a ja používam veľkosť L (dĺžka 23 cm, šírka 18,5 cm), ktorá je mi akurát. To znamená, že labky presahujú moju dlaň o 10–20 %. Menej skúseným plavcom by som však odporučil menšiu veľkosť labiek. 

Ku každému páru labiek sú v balení 4 gumičky. Jeden pár dlhších a jeden pár kratších. Je to preto, že tieto labky umožňujú niekoľko možností uchytenia, aby si ich každý mohol prispôsobiť tak, ako je mu pohodlné. 

Na labkách od Areny sa mi páči ich skvelý hydrodynamický tvar. Ako jedny z mála labiek sú robené zvlášť na pravú a ľavú ruku, preto sa krásne prispôsobia dlani. Sú mierne klenuté a ľahko kopírujú dlaň. Na rozdiel od lacnejších a plochých labiek ma ani po dlhšom plávaní nebolia dlane a aj úchop labiek je prirodzenejší. 

Odporové labky majú vysoký počet dierovaní a to ako v strede dlane, tak pri prstoch, čo vnímam ako dôležitú vec u každých labiek. Dierami preteká pri plávaní voda do dlaní, vďaka čomu nestrácam cit a dávam stále pozor na správnu trajektóriu záberu. 

Ďalej na labkách Arena Vortex oceňujem ich pogumovaný okraj. Pri obrátení pri prsiach a štýle motýl mi labky pri dotyku pri stene vďaka tomuto okraju neprekĺzavajú. Môžem sa tak bez problému pri obrátení odraziť, oprieť sa do nich a plynule pokračovať v plávaní. 


Parametre

Parameter Popis
Materiál Polypropylén
Silikón
Farba Zelená

Dotazy


Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Vložiť komentár

Vaše meno: *
Povinná položka
Váš e-mail: *
Povinná položka Neplatný e-mail
Komentár: *
Povinná položka
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
image Povinná položka
* povinné položky
v stredu 17.08. u Vás
v stredu 17.08. u Vás

Hodnotenie zákazníkov

3.3

Žiadne dostupné hodnotenie. Buďte prvý!

Vložiť hodnotenie produktu

Vložiť hodnotenie produktu

Meno a priezvisko:*
Povinná položka
Váš e-mail:*
Povinná položka Neplatný e-mail
Počet hviezd:*
      Povinná položka
Hodnotenie:*
Povinná položka
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:*
captcha image Povinná položka
* povinné položky

Blog

Plávanie s deťmi - ako vybaviť malých plavcov

Výprava, ako na týždennú dovolenku, tašky všetkých možných veľkostí a Vy ste zničení ešte skôr, než vyrazíte. Vziať deti k vode nemusí však byť nutne stresujúca záležitosť. Stačí len vedieť, čo pre deti zbaliť a ako ich pripraviť. A my by sme Vám radi pomohli, aby ste si tieto chvíle spoločne s Vašimi ratolesťami užili a netápali vo výbere plaveckých potrieb.
 
 
 
 
 

Ako sa pripraviť na prvé triatlonové súťaže

2.6.2022 Radíme
Sezóna sa blíži a čoskoro to vypukne! Pýtate sa, čo? No, predsa triatlonové preteky! Pripravili sme si pre Vás niekoľko tipov, na čo nezabudnúť počas plaveckej prípravy a mnoho ďalších rád.

Prečo plávať v tehotenstve

3.5.2022 Radíme
Keď otehotnieme, zmení sa náš život, naše telo a dokonca i náš životní štýl. Dostávame sa do situácie, kedy potrebujeme trochu spomaliť a čo najviac sa uvoľniť. Okrem zdravých stravovacích návykov by sme mali v tehotenstve často cvičiť, ale keď bruško začne rásť, je to stále ťažšie a ťažšie. Preto zo svojej skúsenosti odporúčam plávanie

Antifog - pre a proti

13.4.2022 Radíme
Nie je snáď nič nepríjemnejšie, než vyraziť do bazéna, skočiť do vody, uplávať prvé dva bazény a nič nevidieť. Nasleduje neustále namáčanie okuliarov a neskutočná frustrácia počas celého tréningu. Riešenia existujú dve - nové plavecké okuliare alebo antifog spreje.
Arena

Arena

Značka Arena patrí k najpopulárnejším a najznámejším plaveckým značkám. Táto značka pôsobí na trhu už od roku 1973. Arena si odvtedy vybudovala silné postavenie na trhu vďaka svojmu širokému sortimentu, kvalite a prínosom nových technológií v plaveckom svete, ktoré sa používajú dodnes. Arena dnes podporuje a spolupracuje s tímom najlepších profesionálnych plavcov. Nielen pre nich, ale aj pre širokú verejnosť špecializuje Arena svoju ponuku plaveckého oblečenia, plaveckých okuliarov, plaviek, výstroje i príslušenstva.

Úspešnosť tejto značky určite tkvie v sledovaní trendov, používaní kvalitných materiálov, v spolupráci s návrhármi a prichádzaním na trh s novými technológiami. Jej cieľom je posilniť pozíciu európskej značky a zabezpečiť spokojnosť všetkých, ktorí milujú šport a berú vážne svoju psychickú a fyzickú kondíciu.

Viac

Alternatívne tovary

Musíte vybrať variantu.